Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnővel jobb az élet,...

Barátnővel jobb az élet, akkor vannak tervek, motiváltabb az ember?

Figyelt kérdés
Egyedül csak sodródok, nincs kivel terveznem. Elköltözésre sem érzek motivációt, mert egyedül nem szívesen laknék.
jan. 18. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Barátnővel sok dolog jobb. Például az egyszerű főzés is, mert van kinek kedveskedni.
jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Mérlegelni kell! Mi éri meg neked, mik a tervek? A párkapcsolat házasság akkor működik, ha két hasonló gondolkodású, anyagilag egy szinten lévő külsőleg is passzoló emberek találkoznak! Más esetben csak ráfizetés, csalódás és kidobott pénz +idő ami nem jön vissza! Tudom ezek nehéz dolgok, de én csak a realitást írom! Ajánlom olvasni Orvos - Tóth Noémi Örökölt sors című könyvét, Gary Chapman 5 szeretetnyelv.🙏 Mind hasznos, fontos az önismeret!

Sok sikert!🙋‍♀️ 36/N

jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
77%

Terveim amúgy is vannak, sőt, mióta nincs nőm, tudok a jövőmre gondolni és hosszabb távra tervezni.


Mondjuk lehet, h benne van, h a piáról is leszoktam :D

jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy jó kapcsolatot feltételezünk, akkor persze, jobb párkapcsolatban.


De ez nem ennyire fekete-fehér azért.


A kapcsolatban élők élete sem olyan mint a filmekben, ugyanúgy vannak gondok és problémák, csak más jellegűek mint egy szingli esetében.


Egyébként az elköltözést erősen javaslom, az önállóságnál és annak tanulásánál jobb dolog a világon nincs, ráadásul sokkal kelendőbb egy olyan férfi aki egyedül él és menedzseli az életét, mint az, aki otthon lakik a mamával.

jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, akkor jó ha olyan típusú ember vagy te is aki nem teherként éli meg hanem örömöt okoz neki ha másnak segithet felvididhatja jobbá teheted a napját. Akkor az itt felgyülemlett energiát hasznosithatod, célok, jövő alakitgatas akármi. Meg vannak olyanok akik csak használják egymást, abból nem sok jó sül ki csak vannak és kész lefárasztják egymást. Tudod az ember olyan beállítottságú lény alapvetőleg valahogy, hogy csak akkor képes boldogabban harcolni fejlődni ha van előtte egy kép, van mi motiválja. És akkor spoiler itt jönnek a női magazinok: mutasd meg egyedül milyen erős független vagy.
jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt jobb, a motivációmat szinte mindig rombolni akarták
jan. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked nincsenek terveid, motivációid, stb, akkor megnyugodhatsz, mert majd a csajodnak már biztosan vannak és lesznek ilyenjei, az tuti és legtöbben közülük csak ehhez keresnek egy megfelelő szponzort, baleket, akit jól bepalizhatnak, kihasználhatnak, stb. A pénzen és a szexen kívül nem nagyon érdekli őket semmi más, természetesen ebben a sorrendben és az idő előrehaladtával leginkább már csak az elsőre koncentrál mindegyikőjük.

Amíg nincs senkijük, sajnáltatják magukat, eljátszák, hogy mennyire elesettek, mennyire rossz nekik így egyedül, hogy nincs nekik kihez hozzábújni, bla..bla, majd miután behálóznak valakit, megkapnak valakit, már jön is a pálfordulás, a vérszívás, a kihasználás, bűntudatkeltés, stb. Mennél többel kerülsz kapcsolatba, annál jobban ki fogod tudni ismerni ezt a fajta működésüket. Valójában örökké idegenek maradnak a számunkra, akár mennyit is éltünk velük együtt, mert őszinte szeretetre képtelenek.

jan. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátom szerint igen, de ez azért nem ilyen egyszerű.
jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen olyan amilyon, a legrosszabb számomra az és azzal nem illek össze aki nem akar semmit az élettől. Az emberbe azért csak benne van, hogy fejlődjön bármilyen téren vagy legyenek célok. Lakásújítás, önmagam, hobbik bármi. Egyszerűen nem tudok mit kezdeni azzal aki csak utazó partnert keres külföldre aki fotókat csinál róla aztán azokkal a fotókkal mehessen társkeresőzni fél év múlva.
jan. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:

Szerintetek milyen problémája, személyiségi, kötődési zavazara lehet a lánynak? Esetleg agyára mehetett, hogy a férfi lebegteti?

Egy huszonéves lány hetek óta azt csinálja, hogy különféle közösségi médiás sztorikban különféle dalszövegeket, idézeteket posztolgat, amiben egyik nap halálosan szerelmes, utána lehordja a férfit mindennek, majd újra ő élete mindene, majd egyszer ő a hibás utána a...

Voltatok hasonló helyzetben a házasság előtt?

Jelenleg egy hosszútávú kapcsolatban vagyok, lényegében az eddigi felnőtt életünket együtt töltöttük, volt benne középiskola, távkapcsolat egyetemmel fűszerezve és mindenféle extra dolog. Így mindenben ott voltunk a másiknak, ezáltal nem is tudom elképzelni az életem...

Létezik olyan, hogy legbelül a férfi erre az elérhetetlen nőre vágyik és azért nem akar másokkal párkapcsolatba bonyolódni addig vagy csak szimplán...

Van egy 30-as beli férfi, aki bele volt zúgva egy nőbe, aki viszont kapcsolatban volt, másik városban élt, idősebb volt, de a férfi ezt a nőt különlegesnek tartotta. Közben a lakóhelyén van egy jóval fiatalabb lány, akivel jól elvoltak, találkozgattak, kirándultak,...

Mi a véleményetek arról, ha egy nő esetleg úgy választ apát a gyerekének, hogy nem a lelki, hanem a racionális oldalát nézi a témának?

Tegyük fel, adott egy férfi, aki nem való apának. A nő is tudja, hogy a férfi nem maradna örökre vele, ennek ellenére - mivel úgy érzi ketyeg az óra - őt választja, és neki szül majd gyereket, mert: 1. Jóképű férfi -> a gyerek valószínűleg jó géneket örököl...

Lányok egyszerű párt találnotok?

Könnyen találsz neked megfelelő, normális fiút?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!