Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mar egy ideje van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar egy ideje van valami kulonos feher-sargas huvelyi folyasom. Nem tudom hol kaphattam el. Nagyon eros szaga van mar teljesen zavaro pedig naponta tobbszor is tiszatalkodom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 18:26
 1/6 A kérdező kommentje:
lassan egy eve,egy idoben azthittem elmult de mostmar meg erosebb
2010. nov. 18. 18:26
 2/6 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz, hogy orvoshoz mész!
2010. nov. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen tudom,de akkor ez hogy fog menni az orvosnal?mit fog megnezni?lekell vetkezeek?vagy csak eleg ha elmondom neki..meg nem voltam nogyogyasnal:(
2010. nov. 18. 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Alul le kell vetkőznöd teljesen, majd fel kell feküdnöd 1 asztalra, ahová felpakolod a lábaidat. Az orvos ezután kenetet vesz, meg ilyen apróságok. De legelőször mond el az orvosnak, hogy mi a problémád!
2010. nov. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
es megkell mondjam azt is h szuz vagyok`e vagy megse
2010. nov. 18. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, meg kell mondanod, hogy szűz vagy, mert akkor nem vizsgál hüvelyen keresztül. Valószínűleg kapsz majd valami kenőcsöt. Mindenképpen fontos, hogy elmenj dokihoz, mert ha tovább halasztod, később nagyobb baj lehet belőle.

Az ilyesmit bárhol elkaphattad, pl. nyilvános, vagy iskolai mosdóban, vagy strandon.

2010. nov. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!