Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másfél hónapja szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hónapja szakítottam a barátommal, de még szeret és én is őt. viszont szilveszterkor elég durva dolgot csinált, és én így nembírom folytatni, viszont szeretem. :S mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 17:55
 1/6 anonim válasza:
41%
Mit csinált szilveszterkor, hogy ennyire elrettentél tőle?
2009. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
attól függ milyen az a "durva" dolog. Ha picit többet mondanál tudnánk segíteni sztem.
2009. jan. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Felejtsd el!

Ok, könnyű mondani, de szakíts meg vele minden kapcsolatot! Ne találkozz vele, ne beszélj vele telefonon, tiltsd le MSN-en stb. Dobd ki a képeit, vagy ami rá emlékeztet!

Kerülj minden szükségtelen találkozást, érintkezést vele.

Legyél kemény! Ha kell, ne is köszönj neki, nézd levegőnek! Akármit is tett, nincs rá mentség! Ha elgyengülsz, csak idézd fel azt a pillanatot!!

2009. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát...szilveszterkor együtt volt 1 olyan csajjal (és a csajnak tetszik exem, de exemnek a csaj nem)...és a csaj leszopta...ő meg megujjazta+kinyalta a csajt...(meghát smároltak..)szóval már tuti, h nem fogunk járni, mert ezek után én nem. de szeretem..:S



nem tudom elkerülni, mert 1 suliba járunk...:S


(köszönöm a válaszokat :])♥

2009. jan. 13. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Ezek után csak még jobban azt ajánlom, amit először is írtam.


Felejtsd el!


Ha egy suliba jártok, az nem jó,mert elkerülhetetlen, hogy találkozzatok, de hajtsd el ha odamegy hozzád! Nem kötelező meghallgatnod!

Legyél kemény!!


Akármennyire is fáj, hogy még szereted és bármennyire is szeretnél hinni neki amikor azt mondja, hogy megbánta és nem lesz több ilyen, ne higgy neki!!

Mekkora HAZUGSÁG már, hogy nem tetszik neki a csaj!! Szerinted leszopatta volna magát vele, ha nem tetszik neki? Szerinted megujjazta volna, kinyalta volna, ha nem tetszik neki?

Ha elgyengülsz és úgy érzed, hogy visszafogadnád, csak jussanak ezek az eszedbe!!


Ne legyél hülye!!

2009. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.:] eddig is ezt tettem volna csak nem voltam benne biztos, h ez a helyes út...de mostmár biztos vagyok benne és ezt fogom csinálni..:]

most amúgy 2 hétig nem látom, mert elment bp-re..de lehet, h jobb is így..

mégegyszer köszönöm a választ/válaszokat.:]♥

2009. jan. 15. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!