Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szemezés? Vajon tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szemezés? Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány, nem ismerjük egymást csak látásból, ugyanazzal a vonattal szoktunk utazni. Nekem ő nagyon tetszik ezért keresem a tekintetét, többször összenéztünk már eddig, néha csak egy pillanatra, néha 2-3 másodpercig egymás szemébe nézünk, egyszer pedig én kaptam rajta úgymond, hogy bámul engem :)


Ez a szemezés?

Vajon tetszem neki, vagy csak azért néz mert én is nézem őt? :)


2010. nov. 18. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki akkor figyeld meg, hogy a szemezés mellett, igazgatja e a ruháját, esetleg a nyelvével gyengén megnyalja az ajkait, vagy a fogaival gyengéden harapdálja az ajkait, ha igen akkor tetszel neki.
2010. nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Az ember altalaban erzi h figyelik, nezkelodni kezd. Ha talalkozik a tekintete a figyelojevel az is lehet h azert nem nez felre egybol, h ne latszodjon h ez zavarja ot. A lanyok, inkabb a kislanyok, ha ra neznek olyan valakire aki tettszik nekik s az bamulja, altalaban gyorsan leveszik tekintetuket az illetorol. A felnottek viszont igy komunikalnak, s ha nincs erdeklodes, egy vallvonassal masfele neznek.
2010. nov. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszenél neki nem nézne, szerintem szemezés, de ne ragadj le itt ;)
2010. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Mikor annyira megnézett, nekem is eszembe jutott hogy tetszem neki, ez volt az első gondolatom, de aztán jöttek a hülyeségeim hogy lehet csak azért nézett meg annyira mert ronda vagyok meg ilyenek :)

Magamból kiindulva, én akkor nézek meg jobban egy lányt ha tetszik, de lehet csak én vagyok ilyen és mások azt is szeretik bámulni ami nem tetszik nekik.

Lépnem kéne?

2010. nov. 19. 17:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, és hajrá!
2010. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy :D? Csakúgy. Kiváncsiságból.
2010. nov. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
18:03:. inkább nem árulom el, ilyen korban már tudnom kéne erre a választ. :) De mégis bizonytalan vagyok az önbizalomhiány miatt.
2010. nov. 20. 21:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolj csak bele abba, hogy mikor mész az utcán és nézegeted az embereket akkor te sem kapod el a tekinteted azonnal egy szemkontaktusnál, mert miért tennéd? Egyáltalán nem zavar, hiszen semmilyen érzelmet nem váltott ki. Vagyis de a kíváncsiságot! A lányok mániája ez amúgy, hogy keresik azok tekintetét akik tetszenek nekik aztán kombinálnak ha a pillantásuk találkozik egyszer egyszer.:)

Én képes vagyok mélyen belenézni akárki szemébe. Ezért már mondjuk vertek el majdnem többször is, mert elég arrogáns és szúrós a tekintetem. Szóval ne találkozzunk !:D

2010. nov. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, én ugyan így vagyok egy sráccal, valahogy mindig összeakad a tekintetünk, nekem ő nagyon tetszik, én mindig gyorsan elkapom a fejem (mint a kislányok :D igen), mert zavarba jövök, de van, hogy messziről nézzük egymást, olyankor nem vagyok zavarba. Szerintem nyugodtan kezdeményezz, hisz Te vagy a fiú, kérd el az msn címét :) Tuti megadja, sok sikert (én pl, erre várok :D )
2010. nov. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!