Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokjak le a féltékenységről?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ma ne féltékenykedj 5 percig, holnap 10 percig. Jövő héten fél óráig ne féltékenykedj.....

Előbb vagy utóbb egyáltalán nem fogsz féltékenykedni.

2010. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez jónak tűnik :) Utálom magam ezért... öt is bántom nekem se jó mégis nehéz...
2010. nov. 18. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egyrészt jó, mert félted, tehát szereted , de viszont arra is lehetne következtetni, hogy nem bízol benne. Ha 100%-os lesz a bizalmad benne, akkor már nem kell féltékenykedned.
2010. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy azt gondolom hogy ö sokkal szebb és jobb nálam.. mindenben.. amúgy fiú vagyok és az is idegesít amikor sokan megnézik.. amúgy én is mikor a barátokkal megyek az utcán mindegyik mondja hogy elegük van belőlem mert minden nő engem néz meg nem pedig öket.. de én mégse látom!!! Azt viszont igen ha a párom nézik meg...kicsit lehet segítene ha valaki kicsit biztatna hogy én is érek annyit mint ö... és köszi a válaszokat :)
2010. nov. 18. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!