Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyannal aki...

Összejönnél olyannal aki külsőre nem igazán olyan mint ami az elképzelésed de rendes így bele mész?

Figyelt kérdés
Főleg ha rég óta nem találsz párt.
máj. 10. 17:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
igen
máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem igen. A szexuális vonzalom amúgy is túlértékelt.
máj. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Igen. (És össze is jöttem már így, mert az idő elteltével nagyon is jóképűnek, helyesnek kezdtem őket látni).

De fontos elkülöníteni, a "nem olyan, mint az elképzelésed", "nem kifejezetten az eseted" és a "külsőre egyáltalán nem jön be" eseteket, mert például utóbbinál felesleges az egész, lehet bármennyire kedves, ha mondjuk elképzelhetetlennek tartom, hogy vonzódjak hozzá testileg. Barátnak jó lehet, de hogy a csók, szex menne-e...nem hinném.

máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Eddig egyik pasim sem az idealom volt. 🤣


Egy szexpajtim volt fel evig aki kulsore olyan volt mint az idealom. De a rendes kapcsolatra nem feltetlen kell az idealom.

máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Elképzelhető
máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem a külső alapján ítélek meg senkit és nem azért jövök össze bárkivel, mert rég nincs senkim. Akkor jövök össze valakivel, ha megmozgat bennem valamit. Mármint nem a lábam közti részben, hanem a szívemben!
máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs külsőleg "elképzelésem", az az elképzelésem, hogy ha meglátom, akkor tetsszen. Ez nem függ attól, hogy milyen a haja/szeme színe, milyen széles a válla, mekkora a lábmérete, mert... mert nem. Azon múlik, hogy bejön-e élőben vagy sem, ami meg millió tényezőn elbukhat (vagy átfordulhat éppen).


Szóval persze. Simán.

máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem soha nem volt konkrét elképzelésem a leendő párom külsejét illetően. Egy kikötésem volt, barna szemű férfit kerestem. A férjemnek kék szeme van. Annyira szerettem vele beszélgetni és olyan extra humora van, hogy szerintem az sem zavart volna, ha három füle van.

Az, hogy sokáig nem találtam párt, semmiben nem befolyásolt. Szerettem egyedül élni. Nem kerestem mindenáron párkapcsolatot. Nem azért "értem be" egy kék szeművel, mert nem volt kéznél barna szemű.

máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Én azt mondom: Nem! Van egy elképzelésem, amihez ragaszkodok! Nem olyan nagy elvárás! A kompromisszum nem vezet jóra, sőt szerintem ezért van a legtöbb válás...🤷‍♀️ Olyan kell, akivel működik a kémia, és persze mindezek tetejébe egymás legjobb barátai is vagyunk! Nálam nem elvárás: diploma, kocsi, magas fizetés, humor + nagy baráti kör, magasság, drága nyaralás stb! Viszont a külső fontos, ez van. 36/N
máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

„Összejönnél olyannal aki külsőre nem igazán olyan mint ami az elképzelésed”

Volt már rá példa, mert attól függetlenül, hogy én azelőtt nem úgy írtam volna le a számomra ideális partner külsejét, még vonzónak találtam. De olyannal nem jönnék össze, aki nem vonz. Számomra fontos a fizikai vonzalom. (Na, hajrá, kövezzetek meg!)

máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Tegyük fel, szingliként pár hónapra külföldre mész, ahol egymásba szerettek valakivel. Mit tennél, maradnál ott, vele? Egyértelmű lenne, hogy a...

Tök fura számomra, hogy pár ember számára a szerelem az első, és nem kérdés számukra, hogy ha kell, költöznek, új munkát keresnek, csak együtt legyenek. Másoknak meg a szerelem abszolút sokadlagos, és majd akkor lesznek együtt, ha az nem jár semmilyen változtatással......

Ti mennyire sűrűn mentek el sörözni a fiukkal?

Barátnőtök nektek nem szól semmit hozzá? Nem nézi rossz szemmel hogy ha részegen mész haza hozzá?

Szerinted melyik a legjobb? Ha nem mész bele a párkapcsolatba, nehogy csalódás legyen? Vagy ha esélyt adsz a dolognak, egy ideig szép, aztán véget ér...

Sokakat hallottam, hogy panaszkodtak arra, hogy ha valaki elutasító, túlságosan válogatós, az milyen rossz, mert esélyt sem ad a kapcsolatra. Valamennyire egyetértek vele, de máskor teljesen másképp vélekedek erről. Nehezen viselem a szakításokat, mindig becsapva...

Van kedvenc pultosotok, aki miatt mindig oda mész bulizni, ahol dolgozik? Vagy találkoztatok már valahol helyes pultos fiúval?

Barátnőimmel mindig amikor bulizni megyünk, megnézzük a pultosokat és kicsit flörtölünk velük :D eleinte szórakozásnak vettem az egészet, de van egy srác aki pont az ideálom és mostanság nincs is kedvem elmenni bulizni, csak miatta megyek oda. Már kezdem azt érezni,...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!