Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csetelés közben váratlanul...

Csetelés közben váratlanul eltűnt, rajtakaphatta a párja? Több mint 1 éve ismerjük egymást baráti/szeretői a viszonyunk. Előtte sohasem csinált ilyet. Mindig elköszönük, jelezzük ha utazás vagy családlátogatás van kilátásban.

Figyelt kérdés

2 hete beszéltünk utoljára délig este még írogattunk, vidám esténk volt. Feltett egy kérdést és azóta se olvasta el és aktív sem volt.

Nyár végén 1× volt otthon balhéja mert nagyon későn ért haza meg magyarázata se nagyon volt. De akkor is írt, hogy kicsit szünetel a társalgásunk és a találkozások.

Külföldre utaztak 2 hónapra. Utolsó beszélgetésnél otthon volt, nem hiszem, hogy baja esett volna.

Haza jött volna a párja és lebukott? Szerintetek?

Tudom! Gerinctelenek vagyunk, hagyjuk el az egyikat aztán kezdjünk a másikkal, legyünk őszinték meg stb. De azért érdekelnek a vélemények

máj. 10. 18:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Megértelek, egyszer volt hasonló nálunk is, én egész éjjel nem aludtam, azt hittem szívrohamot kapott vagy valami :D, de mondjuk szerencsére másnap jelentkezett.

Férfi vagy nő? Hány éves?

máj. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor belementél egy szeretői viszonyba, akkor valószínűleg pontosan tudtad, hogy mit vállalsz és mi a kockázata. Nem csak vidámsággal és élvezettel jár, hanem ára is van. Az pedig az, hogy te mindig csak második leszel és nem tartozik neked semmilyen magyarázattal akkor sem, ha soha többet nem jelentkezik. Az pedig, hogy mi lehet vele? ... bármi. Itt mindenki ugyanúgy csak tippelni tud, mint te.
máj. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1 Férfi 28 éves.

#2 Én házasságban élek. Tudom/ tudtuk mit vállalunk.

máj. 10. 19:29
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

#3

Akkor semmi baja nincs szerintem.

Irtal neki azóta?

máj. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#4 Nem írtam , mert az utolsó üzenetet se olvasta el. A magyar telefon számát kikapcsolta még kiutazáskor. A külföldi számát meg nem kértem el. Mindig elérhető volt messengeren.
máj. 10. 19:42
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjuk már, hogy egy mai nő senkinek és semmivel nem tartozik magyarázattal! Persze, a párjának se kell hiteles magyarázatot adnia semmire ha bénán csinálja a megcsalást és kétellyel, hülyére vevéssel és elhanyagolással kínozza, meg a szeretőjének se tartozik még annyival se, hogy már ne várja többet heteken át, mert ő eldöntötte hogy ennyi volt? Fordítva meg milyen patáliát és sértődést szoktak csapni, hogy a másik mekkora szemét és kihasználó, és hogy szarba se nézi. Szóval amelyik nő ekkora érzelmi deficittel rendelkezik és így áll a többi emberhez hogy nem tartozik senkinek semmiféle magyarázattal, az igazából pont azt érdemelné, hogy használva majd magyarázat nélkül eldobva legyen. Csak sajnos pont ezek a fajta nők a leginkább önzők, szemetek és empátiahiányosak, így pont nem ők lesznek akik egy szeretői kapcsolatban sérülnek, hanem a másik két fél.
máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
#6 Már elnézést, de ha két fél tudatosan lép szeretői kapcsolatba, mindkettőnek tudnia kell, hogy ez mivel jár, én erről írtam. Egyik félt sem védtem, főleg aki házas és így megy bele. Gusztustalan úgy, ahogyan van. Csak azt sem értem, mikor emberek ilyen helyzetben meglepődnek. Folyamatos rizikó van a lebukás miatt, ilyenkor pedig nyilván nem a szerető a fontosabb, hanem menteni a menthetőt. Akármilyen undorító is ez férfiban és nőben is egyaránt, ez van.
máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

#6

Speciel itt egy férfi tűnt el szó nélkül...

máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%

Igaz, férfitól és nőtől is egyaránt gusztustalan. Ez így van.

De azért nem ennyire fekete fehér. Van ahol egyesek nem tudnak szétmenni, egybe tartja őket a közös lakhatás, megélhetés, család. És egyik vagy akár mindkét fél is szeretőzik. De attól még lehetne normálisan bánni a szeretővel is, ő is ember, vannak érzései. Általában aki így bánik a szeretőjével, az a párjával is pontosan így bánik, és csakis saját maga és az ő saját érzései a fontosak számára. Szeretőzés ide vagy oda - tudom gáz, tényleg az - de ez még azon belül is a létező legocsmányabb típus, amelyik így áll a másikhoz hogy nem tartozik neki magyarázattal. Mintha pénzbe kerülne... Cserébe felesleges érzelmi sérüléseket okoz, legtöbbször mindkét félnél ezzel a pofátlan és önző, nagyképű viselkedésével.

máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
35%

A szeretői kapcsolat is emberi kapcsolat. Ezer oka lehet.

Mondjuk ezt a külföldet itt nem értem: most is kint vannak? Miert nem irsz ra? Oke hogy nem valaszolt egy kerdesre, de attol megkerdezheted jol van-e.

máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:

Elutaztam külföldre családlátogatásra édesanyámmal amire a párom nem tudott jönni. 3hétre jöttem el azóta ő minden hétvégén inni volt haverokkal meg...

Leissza magát vagy talan drogozik nem tudom. Legutóbb azt mondta ivott és haza ment aludni kidőlt. Én meg külföldről aggódtam hogy mi lehet. Másnap nem mondott semmit. Következő hétvégén is leitta magát és össze vissza beszélt, aztán engem hibáztatott hogy én biztos...

Családlátogatás egy hónapban 3 hétvégén is, elegem van, nekem ez sok, a barátnőm szerint meg természetes, vélemények?

A barátnőm szerint tök oké, hogy egy hónapban 3 hétvégén is meglátogatjuk a szüleit, mert milyen jó bulik vannak ott (nem), milyen jó családi programok (nem), most például az a következő cél, hogy menjünk el családi fotózásra (nem fogok elmenni). Én is szeretem a...

Párotokkal/férjetekkel mentek mindíg, amikor a családjukat látogatják? Nem hosszú utazás, csak ha felugrik 1 órára.

Állandóan kíséritek a férjeteket/párotokat a szüleikhez,vagy menni szokott nélkületek is? Szerintem nem gáz sőt nem kell mindig kísérni. Én minden 3.-4.alkalommal kísérem illetve ha hívnak is. Tudom van hasonló kérdés,de engem a saját helyzetem érdekel. :) Nem furcsa...

Pár hónapha viszonyom lett a gyerek tanitónójével, most jön hozzánk családlátogatásra mit tegyek?

Azt tervezem, hogy nem leszek otthon, nehogy az asszony kiszimatoljon valamit, de félek, hogy a párom elkottyant valamit, nagyon szeretné, hogy elválljak.

Nem kedvelnek a szülei, mert nem normális családban nőttem fel?

Vasárnap voltam a barátomnál családlátogatóban. Mindketten 21 évesek vagyunk, egy egyetemre járunk. olyan csokit vettem amit szeret. Még a kisebbik tesójával is társasjátékoztunk, megdicsértem a vacsorát, és maximálisan igyekeztem, hogy ne kövessek el valami...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!