Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen lányokat senki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen lányokat senki nem szereti? :/

Figyelt kérdés

A külsőmmel nincs gond(nem vagyok egoista csak a visszajelzések alapján érzem így). Addig pozitív visszajelzéseket kapok míg meg nem ismernek. Nagyszájú és beszédes lány vagyok. A nagyszájú alatt azt kell érteni hogy ha valaki beszól simán visszaszólok és nem kell a srácok védelme(ez gáz? :S). A beszédes meg azt hogy nem szeretek a csendet. Képes vagyok bármiről beszélgetni. Nem tudom ez miért baj, de ilyenkor a srácok vissza riadnak. Nem fojtom meg őket e beszédemmel, mert mindenki szóhoz hagyok jutni csak éppen ha valaki velem van akkor a csend nem létezik. Próbáltam változni, de nem megy. Nem vagyok kisr*banc mint a velem egykorúak többnyire. Nincs latexnacim meg francia bugyi kinézetű rövidnadrágom. Nem szeretem a szoknyákat és magas sarkukat sem. inkább tömeglány vagyok : egyszerű póló, csőnaci, pulcsi, tornacipő (télen bokacsizma, nyáron papucs). kiegészítőnek vastag öv, ezüst nyaklánc és a kabala karkötőm. szóval nem hiszem hogy a külsőm miatt riadnának vissza.


Tudom ilyenkor még a tanulás az első meg minden és hogy fiatal vagyok, de néha tényleg szeretethiányom van (és nem, ezt anyuka és tesó meg barátnő nem tudja elmulasztani). :/


Válaszokat előre is köszi.

15/L


2010. nov. 21. 16:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
én szeretem az ilyen lányokat
2010. nov. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Szindus ***** válasza:
100%
Szerintem tök értelmes lány vagy. Lehet, hogy azért ijednek meg tőled a fiúk, mert nagyon magabiztos vagy :) Próbálkozz 2-3 évvel idősebb fiúknál.
2010. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
nem lehet h feltűnési viszketegséged van? mer az elég idegesítő tud lenni
2010. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Köbö én is ilyen vagyok..
2010. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
iLYen!!!!
2010. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
ja, nem ide XD
2010. nov. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

kívülállóként meg tudnám mondani. de így nem. :/ nem érzem hogy feltűnési viszketegségem lenne :D


köszi a válaszokat :)

2010. nov. 21. 16:34
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

én pont az ilyen lányokat kedvelem, de még eggyel sem találkoztam :)


15/F

2010. nov. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, van sok olyan srác aki az ilyen stílusú csajokat szereti, csak épp nem meri kimutatni első alkalmakkor.
2010. nov. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
megadod az msn-ed?:D
2010. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!