Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem felejtettem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem felejtettem el június óta? Mit lehet csinálni egy ilyen reménytelen szerelemmel, hogyan léphetnék túl? Vagy van értelme próbálkozni?

Figyelt kérdés

Leírom a történetemet, mert nem átlagos...

Júniusban külföldön voltam nyaralni a szüleimmel, 17 évesen és a szállodában az első nap megláttam álmaim pasiját... és első látásra teljesen beleszerettem. Azt éreztem, hogy muszáj megismernem, nem mehetek el anélkül. Sajnos ez elég nehezen ment, mert én hiába tudok angolul és spanyolul a magyar mellett, Ő ezek közül egyiket sem beszéli, csak az angolt nagyon kicsit. De szavak nélkül is látta, hogy rajongok érte, de nem használta ki. Sajnos még egy akadály volt: apukám. Nem engedte, hogy vele legyek, ha a medencénél együtt voltunk akkor is a teraszról vagy a bárból "leskelődött". Végülis semmi nem történt köztünk a fiúval, csak ölelés, puszi, kézen fogva sétálás, de csók már nem. Utolsó este megadta a telefonszámát és msn címét, kérte, hogy a közös képeinket küldjem el. Alig volt fent msn-en, de amikor párszor beszéltünk arról írt, hogy szeret és hiányzom neki és látni akar... De ez elég lehetetlennek tűnt. Szeptemberben pedig azt hittem csoda történt: ugyanabba a városba 30 ezer forintos last minute ajánlat volt, igaz, hogy másik szálloda. El is utaztam anyukámmal, nem szóltam direkt a fiúnak, meglepetést akartam, de az túl jól sikerült... a fiú éppen egy másik városban volt, hivatalos ügyeket intézett... és nem találkoztunk. Életem legnagyobb csalódása volt... Azóta nem sokszor beszéltem vele, direkt kerültem, mindenhogy próbáltam elfelejteni, de amikor igen azt írta, hogy ide szeretne utazni csak nincs pénze a repülőjegyre és ha küldök neki 200 dollárt akkor jön... ezt elutasítottam, mert nincs is pénzem, a szüleim meg nem adnának erre és barátnőim szerint lehet, hogy csak a pénzemet akarja... De hiába próbálkoztam, nem tudom elfelejteni, azóta más fiúra rá se néztem, csak őt keresem mindenhol, rá gondolok... Harcoljak valahogy érte? Mit tehetnék? Soha életemben még csak hasonlót se éreztem senki iránt... Tanácsokat, segítséget várok vagy ha valakinek esetleg van hasonló tapasztalata írja meg mi lett a vége... köszi mindenkinek előre is! egy csalódott 18 éves lány


2009. jan. 13. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia szerintem keres mást mert enek a a kapcsolatnak még 18 évesen nem sok esélye van . bisztos találsz magadnak mást van 10000+1pasi :)pénzt sztem se kulgyél neki semmi képen nem ism,ereted meg anyira h tudd h átbasze vagy sem . lehet h minden héten más barátnoje van . probáld meg elfelejteni nehéz de sikrul.
2009. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia te szerelmes lány!

Nagyon sajnálom, hogy ez így alakult, mert látom fontos volt neked. Nem mondom, hogy próbáld meg elfelejteni, mert ez nem csettintésre megy. Én azt javaslom, hogy járj el társaságba, ismerj meg új embereket, fiúkat, lányokat, beszélgess, ismerkedj. Nem kell belekezdeni egy kapcsolatba, de idő közben hátha akad valaki, akit jobban megkedvelsz, szívesen vagy vele, és lassacskán, észre se veszed és elfelejted ezt a srácot.

Mellesleg nekem elég gyanús ez a "ha küldesz pénzt megyek"... Gondolom elmúlt már 18, ha fontos lenne neki a dolog, akkor DOLGOZNA és NEM LEJMOLNA azért, hogy láthasson. Ne sértődj meg, de szerintem neked fontosabb ez a dolog, mint neki... Sok sikert! És fel a fejjel!

2009. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen eggyetértek az előttem iróval. Erre ez a legjobb tanács amit irni lehet és fogadd is meg.
2009. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, hogy írtatok! :) nem 18 év alatti, 21 éves, de most nincs munkája, mert szállodában dolgozik és ilyenkor télen nincsenek turisták, csak nyáron tud dolgozni, de akkor nem jöhetne ide, mert kirúgják :S
2009. jan. 13. 17:03
 5/5 Kovács Pál ***** válasza:

Tudom, a "felejtsd el, van még hal a tengerben" válasz nagyon sablonosan hangzik.

De egyvalamit garantálhatok. Az idő tényleg segít feledni.

Tudom ha most megpróbálod, nem menne, és folyton oda lyukadnál ki, hogy miért nem tudom elfelejteni? És ez tulajdonképpen már nem is remény, nem is hiúság, egyszerűen, bár kicsit eltúlozva: KÉNYSZERES RAJONGÁS.

Nem hiszed? Hidd el, tudom miről beszélek. Két olyan szerelmet is átéltem, ami beteljesületlen maradt, és mindegyikről azt hittem soha nem fog elmúlni.

Összesen négy évig tartott, amíg mindkettőből kigyógyultam.

És mindegyiknél úgy voltam, hogy tudtam, hogy reménytelen, hogy nincs semmi esélyem, hogy soha nem következhet be semmilyen fordulat. De az érzéstől egyszerűen képtelen voltam megszabadulni.

Nekem főleg az is segített, hogy egy kicsit csalódnom kellett az illetőkben (tudniillik mind2őjük előtte csak barátom volt, és a végén egyszerűen belefáradtak, hogy az érzelmeimmel bombázom őket, még ha ezt nem is ismerték be), mert elhidegültek tőlem. A megoldás nem más mint a téridő.

Vagyis hosszabb ideig nem kerülj kapcsolatba vele! És ne is foglalkozz vele! Azzal, hogy folyton rá gondolsz, irogatsz neki, beszédtéma, idealizálod őt, vagyis a fejedben kialakult kép nem tud módosulni, az a benyomás kering a fejedben, amilyennek abban a pár napban megismerted.

De hidd el, semmi sem olyan tökéletes, mint amilyennek te tartod. Amikor vmi rosszat szóltak az én "szerelmeimről" mindig megvédtem őket, mondván, hogy ők nem olyanok.

Amikor kigyógyultam, a fejemhez csaptam: Pontosan olyanok!!!

Szóval próbálj meg egyszerűen csak nem foglalkozni vele. Ehhez persze kell az elhatározás is: EL AKAROM ŐT FELEJTENI.

Ha ő ír neked, ne írj vissza, vagy finoman koptasd le. Szerintem te amúgy sem jelentesz neki annyit, mint neked ő, így nem hiszem, hogy komolyan meg tudnád bántani.

Maradj a realitásoknál. Te Magyar földön élsz, ő pedig Itáliánó. Ez túl nagy távolság. De neked ez pont kapóra jöhet a feledéshez.

Még fiatal vagy, előtted az élet, keress magadnak egy élő, hús-vér pasit. Ne vesztegesd az időt ábrándokra!

Én is megtaláltam az igazit. Most vagyok 19, és életem legboldogabb szakaszát élem a barátnőmmel, aki mindvégig ott volt, csak nem vettük észre 1mást.

Sok szerencsét a szerelemben!

2009. jan. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!