Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hátrány a lányoknál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hátrány a lányoknál? Micsináljak ellenük?

Figyelt kérdés
Szóval az a baj ,hogy nagyon miteszeres patanásos az arcom megprobáltam minden szert meg mindent de nem hozta le =/ van olyan amikor egy hétig nincs egy darab se de utána megint tele lessz a fél pofám =/ és g*ecire kivagyok akadva miadtuk már szór szerint olyan idegbeteg lettem ezek a szarok miadt ... Lányok nálatok ez hátrány ? Micsináljak ellenük ?
2010. nov. 22. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
bőrgyógyászat.de ki is lehet idővel nőni.
2010. nov. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalat szerint ez nem riasztja el a lányokat, bár azért egy bizonyos ápoltsági szintet nem árt tartani. De szinte minden tinédzser pattanásos, előbb-utóbb el fog múlni. A lányok is azok, csak nem látszik a sok sminktől, ne aggódj. :D
2010. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
jójó köszi :D am Ápolt vagyok nekem ,ha már van valami szar a katyámon vagy koszos lessz tiszta depi vagyok mert azlett semmit nem tudok koszosan hagyni nemtudok fürdés nélkül lefeküdni >.< én ilyen tisztaságmániás vagyok =)
2010. nov. 22. 20:37
 4/15 anonim ***** válasza:
Tudod mi hátrány a lányoknál? A káromkodás.
2010. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
még jó,hogy esténként megfürödszxD...gondolod más nem így van?..
2010. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Lamafighter ***** válasza:

bőrgyógyászat sem mindig jó..

kozmetikushoz kell menni, majd az jól kinyomkod/bemasszírozza az arcod...nem ciki, ha muszáj hát muszáj. segíteni fog nyuga, én is így voltam vele. mostanra már teljesen jó :)

2010. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"jójó köszi :D am Ápolt vagyok nekem ,ha már van valami szar a katyámon "


szar a gatyádon? Nem csodálkozom, hogy deps vagy miatta :D

2010. nov. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

az a sok pattanás engem személy szerint nem riasztana el. (ajánlom a kozmetikust. pár ezer forintért kiszedi. nem nagy cucc. én is ahhoz járok inkább minthogy egy rakat sminket tegyek magamra..)

amiket itt írtál. az viszont igen :/

bocs.

15/L

2010. nov. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nemugy csak há terepszinű legyen má tiszta , Szoval ugy értettem h sár vagy valami XD
2010. nov. 22. 21:16
 10/15 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm, aki 3 naponta fürdik (vagy több), mert szerinte ez férfias, és még büszke is rá. elég kiakasztó tud lenni a megjelenésével is, de ez már sok volt.:D

Amúgy a kérdésedre válaszolva, ne aggódj, hamarosan kinövöd, és ez nem hátrány a lányoknál, ők is pattanásosak ugyanúgy.:) Ha nagyon zavar én is ajánlom figyelmedbe (mint az előttem szólók) a kozmetikust.:)

2010. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!