Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, nem akarom elveszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, nem akarom elveszíteni őt, de azt sem akarom.!?

Figyelt kérdés
Az azt sem akarom nem a szex. Szóval van egy 18 éves barátom, neten ismertük meg egymást, már 2,5 hónapja találkozgatunk, ő is volt ott ahol én lakom meg fordítva is. Én még csak 14 vagyok, nem szeretném ha anyáék megtudnák, mert abból kb. balhé lenne! :S Azt mondta valamit csinálnom kell, valakinek legalább el kell mondanom, van gey jó barátnőm, neki elmondtam, de ő azt mondja mutassam be anyáéknak, de ehhez én "besz*ri" vagyok. Imádom és szeretem, ő nem olyan h szexet akar, MÉG! Nagyon aranyos, inteligens és kedves, meg persze szeret! Nagyon messze lakunk egymástól. 200 km-re.. :( Segítsetek, mit csináljunk?
2010. nov. 24. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen helyzetben voltam mint te csak annyi volt más,hogy nem neten ismertük megegymást:)

Én 14 voltam ő 17 amikor összejöttünk én is paráztam anyuéktól,de amikor töltötte a 18-at 1 hónapra rá elmondtam anyunak kicsit nehéz volt nekik de megértették,hogy nem mi válogatjuk a szerelmet:)és azóta eltelt már 2 év:$(L)

Ha igazán szereted semmi nem állhat az útadba:)

2010. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te olyan fiatal vagy még és ott a 200km-r!ugyhogy ebből nem lesz semmi!Ne haragudj,de ezt kell,hogy mondjam.Hiába szereted ez fájni fog nektek sajna :(Persze,hogy balhé lenne anyudék részéről.Mióta szereted?Mennyire vagy szerelmes és mennyire fáj?????
2010. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát még nyár elején kezdtünk beszélgetni, akkor egyszer találkoztunk, de akk még csak barátok voltunk. Aztán szerelmet vallott majd 2,5 hónapja, egymásba vagyunk habarodva :D Minden hétvégén találkozunk, hol ő jön le hol én megyek fel! Mindig kapok tőle valamit, de ez nem hiányzik nekem, nekem csak az ő szerelme kell! Nem birom szavakba önteni, mennyire szeretem... Már 1,5 hete nem láttam, és néha olyan rossz szerelmes párokat látni... Mert most úgy beszéltük meg h 2 hét után találkozzunk, és majd megbeszéljük!
2010. nov. 24. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
én mindenesetre szoritok nektek!
2010. nov. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm/köszönjük :D
2010. nov. 26. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!