Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan szerelem ami nem mulik el? Erdekel a tapasztalatotok, megha titkon is gondoltok arra az illetore es talan mar nem is vagytok egyutt vagy x eve, de gondoltok ra nap mint nap. Volt hasonlo erzes? Reszleteket varok miert?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Felreertes ne essek, szerelmes vagyok a gyermekem apjaba, aki a jelenlegi parom, de ez mas szerelem, mint a kamaszkori elso nagy O iranti erzelmek.

Ha nemis nap mint nap, de nagyon sokszor gondolok ra. 3 evig tartott, 20 voltam, amikor szetmentunk, mert megfaradt a kapcsolat. Azota sokszor szerettek es szerettem, de senki irant nem maradt ennyire mely erzelem bennem. Persze tisztaban vagyok vele, hogy nem mukodne ujra, mert egy idealizalt "szerelem" ez. A ferjem iranti szerelem volt az egyetlen, ami ezt ha nem is tulszarnyalja, de valahogy teljesen mas oldalrol mutatja meg a szerelmet.

2010. nov. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Biztos létezik, néha időseknél olyan jó látni, hogy milyen szépen, szerelmesen néznek egymásra...

Nálam eddig még mindig elmúlt.

Azért ha meglátom a régi szerelmemet, megdobban a szívem, de nem vagyok már szerelmes belé.

31/n

2010. nov. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
15 évig azt hittem, van szerelem, ami nem múlik. Ebből fél évet töltöttünk együtt, és 14,5 évig halálosan odavoltam érte. Mostmár ott tartunk, hogy ha meglátom az utcán, biccentek felé egyet, és kész. Semmi nem mozdul meg bennem.
2010. nov. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Tíz éve élek együtt a második férjemmel. Nem indult lángoló szerelemnek, de időközben annyi jó tulajdonságát ismertem meg, és ő is viszont bennem, hogy beleszerettünk egymásba.És én ezt most is szrelemnek nevezném, mert azóta egy férfi sem dobogtatja meg a szívemet rajta kívül.
2010. nov. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Nincs. A szerelem varázslat, amit a te vágyaid, álmaid tartanak fenn. Ha te változol (márpedig ahogy körülöttünk minden, mi magunk is folyton változunk) a vágyaid, álmaid is változnak, úgy múlnak-cserélődnek-élednek a szerelmek.


Plátói szerelmem volt már több évig tartó is, de valódi szerelem néhány hónapnál tovább soha nem tartott nálam. Amikor már nem illett bele az álmaimba, akkor a szerelem érzése is elmúlt mindig.


Sajnálom is, hogy fiatalon ennyire a szerelem rabja voltam. Túl nagy jelentőséget tulajdonítottam neki...és ezért hány, de hány normális férfit küldtem el magam mellől... :(


A mai fiatalok úgy látom reálisabban gondolkodnak és nem a nagy-nagy-nagy és örök Ő-re várnak, úgy mint mi évtizedekkel ezelőtt.

2010. nov. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én 24 évesen ismertem meg életem nagy szerelmét, 7 évig voltunk együtt. De a 7 év alatt kicsináltuk egymást rendesen lelkileg. Konkrétan mindkettőnkből a legrosszabb oldalunkat hozta elő ez a nagy szerelem, lassan már legszívesebben pórázt kötöttünk volna egymás nyakára, hogy ne is mozduljunk ki egymás nélkül. Nem éltünk együtt, hiába találkoztunk minden nap, amikor mindenki otthon ült, akkor telefonon-smsben-msn-en mentek az ellenőrizgetések, vallatások, hát szörnyű volt már a végére. Gyereket nem akart tőlem, igazából kezdtem belátni, hogy ennek így nem sok értelme van sajnos. Közben elkezdett udvarolni nekem a srác, aki mára a férjem és gyermekem Apja, először még nem vettem tudomást róla, de aztán szép lassan behálózott, és én kiadtam a Nagy szerelmem útját. Persze akkor rögtön jött, hogy mégis legyen gyerek és elvesz feleségül, amiben már nem nagyon hittem, de meg kell mondjam, majdnem visszatáncoltam Hozzá.

De jól döntöttem.:) 3 éve felhőtlen boldogságban, bizalomban, szeretetben, szerelemben élünk, és van egy 1 éves kisfiunk:)

Megérte várnom, és olyan férfit találnom, aki nem a játékszerének tekint, hanem igazi Anyának-feleségnek-nőnek!:)


Amúgy a mai napig eszembe jut az Ex. Ha nem is minden nap. Mondjuk megpróbáltunk emberi módon elválni, és havi szinten azért néha megejtünk egy-egy telefont egymásnak, de ennyi.

2010. nov. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
A szerelem egy nem létező dolog. Van tudataletti testi vonzalom, amihez az agyunk kreál egy képet a másikról, aminek a legtöb esetben a fele sem igaz. Aztán valaki a társfüggőséget keveri a szerelemmel..Szerintem a romantikus írók a legnagyobb bűnösök ebben, azelőtt az emberek nem lettek öngyilkosok ha elhagyta őket a partnerük, de amikor egyes írók a csöpögős műveikben elkezdtek az örök szerelemről áradozni akkor megzavarták az embereket rendesen. Egyébként én is egyetértek azzal amit valai felettem írt, hogy a mai fiatalok már ezt a kérdést érettebben kezelik, mint az idősebb korosztályok.
2010. nov. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
koszonom az ediggi valaszokat es varom a tobbit:)
2010. dec. 2. 17:00
 9/13 Szása Petrosevics ***** válasza:
25%
Igen nagyon is van olyan szerelem:)Még ha egyszer el is kell őt hagyd h majd késöbb folytassátok:)
2010. dec. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi valaszokat, a babas holgyikenek gratulalok a boldogsagahoz es varom a tobbi valaszokat
2010. dec. 3. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!