Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Hogy állítsam le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Hogy állítsam le magam? Nem akarom ezt tenni!

Figyelt kérdés
Annyira jön,hogy felhívjam,írjak neki, de ő nem reagál,és csak önmagamat alázom :( Hogy mondjak magamnak nemet,mit csináljak,hogy ne tegyem meg? Kétpercenként elveszem a telefonom, és rakom le,hogy nem szabad,de olyan nagy a kísértés :((
2010. nov. 30. 14:07
 1/8 Timi: ) ***** válasza:

Nézz egy jó kis filmet,csinálj olyan dolgot ami eltereli a figyelmed,telefont meg kapcsold ki,és valóban ne süllyedj le ennyire: (

(ha akar úgyis felhív,válaszol stb dolgok,de nem akar,)mondogasd ezt magadnak

2010. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Legyen már egy kis tartások könyörgöm!!

Majd ha akar valamit akkor keres úgy is, de ha nem , akkor meg csak magadból csinálsz idiótát!

2010. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó lenne ismerni a pontos szituációt (ki az illető: jelölt, haragban lévő barátnő, volt barátnő; miért nem reagál: nem jössz be neki, megbántottad, szakított veled; stb) mert azért függne tőle a válasz h érdemes-e próbálkozni.

Amúgy annyi h fogadd el magadban, hogy nem hívod, ennyi.

2010. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hagyd otthon a telefonod és menj fel e legközelebbi dombra. Ha alföldi vagy, annál nehezebb :)

Kb. este hazaérsz de addigra lenyugszol.

2010. nov. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én pl. ki szoktam írni magamnak kis cetlikre a lakás különböző pontjaira, hogy "nem szabad!", meg a monitorra, hogy "ne írj neki", és hagyok magamnak olyan üzeneteket is, amivel felbosszantom saját magamat, mert akkor tuti, hogy megállom, hogy ne írjak neki.

Emlékeztesd magad mindig arra, hogy nem lehetsz ilyen hülye.

2010. nov. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4.válaszolónak: a barátomról lenne szó,aki úgy tűnik össze vissza hazudozik nekem arról a nagy szerelemről,amit érez irántam. Tudtommal nem bántottam meg,és épp ezért nem értem ezt a viselkedését. Még egyszer volt ilyen, de akkor elment dolgozni,és a telefonját felejtette otthon. De most ilyen tájt már otthon kell lennie,és az utolsó két hívásomra és üzenetemre sem reagált,ami nem éppen ma volt,vagyis felszívódott :( És annyira kíváncsi lennék mi baja van velem, miért kerül ennyire.


A többi válaszolónak köszönöm,megpróbálom valahogy elterelni a figyelmemet, bár nem könnyű.

2010. nov. 30. 14:17
 7/8 A kérdező kommentje:
És csörögjek rá,hogy lássam arra reagál e,vagy hagyjam a francba?
2010. nov. 30. 14:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd, ha megnézi a telefonját akkor úgy is látja hogy kerested ha nem hív vissza akkor ennyi volt!

Sajnálom:(

2010. nov. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!