Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor érdemes nekem tesztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes nekem tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy agusztus óta nincs menzeszem. (voltam orvosnál, vizsgálatok stb. terhességet nem mutatott.) Azonban. 10.én voltunk együtt párommal, óvszer nélkül. Nem volt szex, mivel nem volt óvszere, de egy pillanatig khm..berakta. Lecsesztem stb tudom előváladéktól is terehrbe lehet esni.(a vizsgálatok akk nem mutathatták még ki a terhességet,mikor vizsgáltak múlthéten, úgy tudom). Azonban eléggé ideges vagyok, néha szurkálást érzek, pattanások jöttek ki rajtam meg a mellemen is. Ezek lehetnek jelek? Illetve a kérdésem az lenne, hogy mikor csináljak tesztet? Mikor érdemes? Mivel nem tudom kiszámolni mikor kéne megjönnie, mindig is összevissza volt, és ugye azt ajánlják hogy elmaradt menzesz után. de ehhez nem tudom mérni. Köszönöm szépen a válaszokat

21 l


2010. nov. 30. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Drága ha bizonytalan vagy akkor csináltass egy tesztet és minden válasz meglesz. De ne az orvosnál tesztelj hanem a gyógyszertárban vegyél a pároddal terhességi tesztet és minden meglesz oldva!

PUX

2010. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs tapasztalatom a témában, de a józan ész alapján, ha elmaradt menzesz után kell, akkor mivel ovuláció környékén van a megtermékenyülés, és 2 hétre rá kéne megjönnie, akkor kb a szex után 2 héttel jönne meg, ha jönne, nem? (Remélem érthető, nem tudom jól megfogalmazni :)
2010. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem a hormonjaiddal van a gond. nem gondolom, h terhes lennél. de ha annyira félsz, valóban érdemes lenne venned egy teszetet, csak a saját megnyugtatásod miatt.
2010. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) 2. válaszoló: érten;) én is hasonlóan gondoltam
2010. nov. 30. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!