Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel ajándékozzam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel ajándékozzam meg a barátomat karácsonykor?

Figyelt kérdés

valami személyeset szeretnék..nem csak venni neki valamit,aztán vagy örül neki vagy nem..

lehet olyan is amit én ügyeskedhetek ki..itt arra célzok,hogy nem akarom magam költségekbe verni..hozzáteszem ennek nem is örülne..


2010. nov. 30. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
vegyél neki 2 jegyet a BL döntőre.
2010. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkodom egy jó 2-3 hete. Tőlem is valami személyeset kért de ötletem sincs. Eszembe jutott a bor egyedi cimkével de nem iszik
2010. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van! Annak tökre örülnék. Mondjuk 2*1000 font lesz.
2010. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

második válaszoló én tudok ötleteket adni ha gondolod.(:

amiket én sajnos még nemtudok felhasználni,mert nem vagyunk együtt olyan sok ideje.

2010. nov. 30. 15:28
 5/9 anonim ***** válasza:

nincs az annyi , 1 jegy előrendeléssel csak 45e Ft azaz 90e Ft a 2 jegy.


Az utazás kerül max annyiba, a repülőjegy meg a szállás.

2010. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon megköszönném:)


2. vagyok

addig gondolkodom a tiéden:D

2010. nov. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

szerintem az tökjó ajándék hogyha van sok közös képetek azokat előhivatod..és ráragasztod valamire,és azt beleteszed egy üveg lap közé.

öhm vagy hogyha kiírsz neki egy olyan cd-t amin a kedvenc közös számaitok vannak.

2010. nov. 30. 15:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Én tűzzománccal amulettet csinálok, Thor rúnájával. Nem nehéz, és jelképes jelentése van. ( A barátom északi pogány vallást követ)
2010. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jaj én is szenvedek.. mi hivatalosan egy hónapja vagyunk együtt, ez is eléggé behatárolja a dolgokat.

ilyen nyálas izéket nem fogok kreatívkodni, ruhát vennék, de annak nem örül, mert nem szeret öltözködni, pedig hasznos ajándék lenne. könyvet nem, mert nincs ideje olvasni, cd a mai világban nem ajándék, színház-mozijegy szintén nem. semmi olyat nem szeret, amihez én értenék, az egyetlen amiről beszélt, hogy szeretne, valami kapcsolóbizbasz, amit nem tudok megvenni mert nem tudom micsoda:D végső kétségbeesésemben elmegyek az ikeába szerintem.

de mindene vaaan.. egyszerűen tényleg nem tudok mit kitalálni..

2010. nov. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!