Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Bőveben lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Bőveben lent!

Figyelt kérdés
Van egy csaj és neki én nagyon bejövök de nekem most van bnőm akit szeretek meg tecik nagyon és akinek tecccem az nemekem kicsit se jön be és modtam neki hogy csak legyünk haverok de álandoan piszkál és kikészit de nem tom lerázni most mit tegyek aki meg a csajom ezt megtudta és azt mondta hogy rázam le de hamar mert akor szakit mit tegyek a válaszokat elöre is kőszi !!!
2010. nov. 30. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
sya,szerintem rázd le úgy a kiscsajt aki nyomul hogy megsérted,leszólod vagy ilyesmi,tudom hogy csúnya dolog,de hát ha nem akar lekoccolni!!!!
2010. nov. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2010. nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is csúnya dolog ha vkit leszólunk vagy ijesmi de azt kéne tenned ha a barátnődet nem akarod elveszíteni.

Vagy mond a kiscsajnak hogy van barátnőd és hogy ő nem érdekel téged. És hogy kopjon le rólad.

2010. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tanulj meg helyesen írni. ember.komolyan mondom....
2010. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sietem bocs! :)
2010. dec. 3. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!