Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 kétely között ingok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 kétely között ingok, mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Túl vagy egy nagyon komoly kapcsolaton,csúnyán "elbántak" velem. És most össze vagyok zavarodva,beleestem egy barátomba,két éve ismerem,és nagyon féltem a barátságunk,de nem igazán mutatja jelét annak hogy akarna valamit. Van egy lány akivel nagyon jókat szoktunk beszélgetni,mindenféle komoly dolgokról is és sokban hasonlítunk,de a volt barátnöm barátnője,és van egy lány aki belém van esve,de nem igazán érzek semmit iránta:( mit tegyek?
2010. nov. 30. 17:21
 1/5 anonim válasza:

jó kis helyzetbe keveredtél xd

amúgy szerintem ha a barátod tényleg semmi jelét nem mutatja h akarna többet neméri meg elrontani.. aki meg beléd van esve, de temeg nem akarsz tőle semmit akkor fölösleges lenne erőltetni a dolgokat. és ha a 3.al meg jól elvagytok ne számítson hogy volt barátnőd barátnője..

2010. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha találkozunk és hazakisérem általába behív,meg nálunk is volt már sőt ő akart jönni,de egy ideje meg megint keveset beszélünk :( attól a lánynak meg én is meg fogom mondani,nem az én stílusom az emberek kihasználása. És azért aggódok hogyha esetleg úgy alakul,a volt bnpm ne haragudjon meg rá,elég érzékeny lány ,a volt bnőm meg érzéketlen
2010. nov. 30. 17:37
 3/5 anonim válasza:

hát ha nem éreznék már semmit pl volt pasim iránt és összejönne vele a barátnőm akkor nemérdekelne felőlem járhatnak.. hamegéreznék akk bizt féltékenység egy csöpet xd a barátod meg ahogy írtad h ő akartmenni meg behívott.. lehet hogy érzett valamit ő is irántad..

első voltam. :D

2010. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintem meghagyom barátnak,szegény lánynak nem töröm össze a szivét,és reménykedem hogy kialakul valami volt bnőm barátnpjével. Köszönöm a válaszodat
2010. nov. 30. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nudlit verek, szarok, fingok!
2011. okt. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!