Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt a viselkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a viselkedést szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác,sokáig udvarolt nekem,én mondtam neki,hogy még nem szeretem, de idővel talán eljutok odáig.Kezdtem én is flörtölni vele,és nagyon közel kerültem hozzá.Végül úgy vettem észre,hogy én minél inkább közeledek,ő távolodik.Olyan macska egér játéknak bizonyult. Sokat dumáltunk telefonon, de ha én próbáltam felhívni, nem vette fel soha (később azzal magyarázta,hogy nem hallotta),én ezt is elnéztem neki,és hagytam,hogy ő hívjon,mikor van kedve dumálni, addig meg csak írogattunk. A tegnap reggel felkeltem,küldtem neki sms-t,ő visszaírt, a hétvégére megszerveztünk egy egész napos közös programot, délután írtam neki megint, de nem válaszolt, este újból,arra sem reagált,most a reggel megint küldtem neki üzenetet, de semmi.azóta se...

Akkor most mi lehet? Meggondolta magát? Miért nem jutok eszébe? Szerintetek? 22 évesen annyira gyáva alak lenne,hogy nem képes annyit írni,hogy vége, vagy többet ne zavarj? Mit csináljak?


2010. nov. 30. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
sya,szerintem ha megbeszéltétek a hétvégét csak nem olyan szemét hogy lemondja,de szerintem te se légy túl erőszakos meg ne küldözgess neki annyi sms-t majd ír ha ráér vagy ugy gondolja,lehet hogy nincs a kártyáján pénz,vagy ilyenek,ne erőltesd,ne sürgesd,lehet ezt már ő erőltetettnek és muszájnak érzi,várj h keressen,ha meg nem keres,akkor ennyit jelentettél neki...
2010. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!