Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek hogyan/hol ismerkedjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek hogyan/hol ismerkedjenek, ha komoly kapcsolatot akarnak?

Figyelt kérdés

Az internetes ismerkedés szerintem nagyon rossz ebből a szempontból, mert még nem is találkoznak veled, de már rögtön leírnak.

Ha szexet akarnék akkor nem lenne gond, mert van nagyon sok mindenki, aki szeretne velem lefeküdni, de én nem erre vágyom.

Az is zavar többek közt, hogy a melegek többsége a komoly kapcsolatot is csak egy olyan viszonynak tekinti, melyben a két fél rendszeresen összejár dugni.

Én ennél többet akarok.


Tehát a kérdés: Hogyan, illetve hol ismerkedhet egy meleg, ha kifejezetten inkább komoly, tartós, romantikus kapcsolatot akar? Lakhelyem Csongrád megye.


2010. nov. 30. 19:00
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%

Nő vagy vagy férfi?

Korod?


Mert elképelhető, hogy: tudok rajtad segíteni.

Hiszen engem is jobban felizgat az olyan videók ahol a saját nemem elégíti magát.

Tehát akkor találkozhatnánk is.

2010. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ahol laksz, nincs sok ismerkedési lehetőség a melegeknek. Nehéz helyzetben vagy, mert nem szólíthatsz le csak úgy egy szórakozóhelyen, vagy bárhol valakit, mert nem tudhatod, meleg-e egyáltalán. Én a helyedben nem vetném el teljesen az internetes ismerkedési lehetőséget. Végül is ki tudja, a neten sok és sokféle ember megfordul, akár szerencséd is lehet.
2010. nov. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Ugyanott ahol a heterok.
2010. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

rengeteg meleg hely van, de egyébként véletlenszerűen sokkal jobb kapcsolatok össze szoktak jönni, akár egyteemen, akár teljesen hetero szórakozóhelyen ... tudod a kifejezetten meleg helyek inkább csak amolyan egyéjszakás kalandkeresésre valók


én úgy tudom, amúgy hely Csongrádban is van, de ne kérdezd a helyet, nem ismerem pontosan. Viszont egyetem ott is van :)


+a netes ismerkedést miért utasítod el? figyi, 90% idióta persze, ezen nem is szabad fennakadni, de azért ott is vannak normálisabbak

2010. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
9%
ha tartós kapcsolatot szeretnél, akkor ajánlom a szegedi csillag börtönt, ott nincsenek egyéjszakás kalandok
2010. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

18 éves fiú vagyok mellesleg.

A csillagban pedig voltam mint látogató.

Csak úgy közlöm, hogy ott nem igazán szokás az ilyesmi. Sőt, kifejezetten ritka, valamint hozzáteszem azt is, hogy azokról akikről a börtönben kiderül, hogy a saját nemükhöz vonzódnak, még inkább megnehezítik az életét a cellatársaik (Az életfogytiglanra elzártak külön vannak tartva és el is vannak választva általában a többi rabtól)

2010. nov. 30. 19:27
 7/29 anonim ***** válasza:
Ha Szeged környékén laksz, akkor pl. ott van a római körúton a Not Café melegbár. :)
2010. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:

Én leszbikus vagyok, és a barátnőmmel az angyalkak.hu oldalon ismerkedtem meg. most már 1 éve együtt vagyunk, tehát megesik, hogy az embernek szerencséje van, és oylan valakivel ismerkedik meg aki szintén társat keres.

Ha pedig férfi vagy, akkor talán randi.gay, vagy romeo, de természetesen itt is megvan a kockázat. Illetve ha megmondod hány éves vagy, lehet h tudok olan személyeket mondani, akik nagyon megbízhatóak és társa vágynak ugyanúgy ahogy Te:)

2010. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Hát 18 éves fiú vagyok.
2010. nov. 30. 19:29
 10/29 anonim ***** válasza:
én amikor egyetemista voltam, pont neten találtam olyan srácot, akivel aztán 2 évig voltam, szal ne add fel, szeged azért nem olyan kicsi, h ne lennének meleg srácok éppen elegen!
2010. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!