Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mocscsaj kérdése:

Hogyan kell csókolózni? Van barátom és félek hogyha megcsókol akkor én nagyon béna leszek

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
mindent el kell kezdeni valahol :)
2010. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi de ő is tapasztalatlan meg én is és félek
2010. nov. 30. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

Huha:D


En mikor eloszor csokoloztam akkor szerencsere egy tapasztalt csajjal volt. O szerinte nagyon jo voltam. Igazz sokat gyakoroltam a kutyammal xD

2010. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
xD köszi a választ
2010. nov. 30. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Írjál be a keresőbe itt pár kulcsszót.

Többször volt már a kérdés, és olyan jó válaszok születtek, hogy sokan alig bírták kivárni az estét, míg a párjuk hazaért.

2010. nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

a csókolózás olyan dolog amit nem lehet tanulni vagy tanítani,benne van az emberben ösztönösen jön énis nagyon fostam az elsőnél de olyan jó volt hogy mindent kárpótolt az elején mindenki bénázik ja és ne gyakorolj a kutyádon!

am hány éves vagy?

2010. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot és 13
2010. dec. 7. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!