Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van közöttetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van közöttetek olyan, aki Győrben él leszbikus/meleg élettársi viszonyban?

Figyelt kérdés

Csak érdekelne, mert lassacskán eljön az ideje, hogy én is és a barátőm összeköltözünk, és érdekelne, hogy mik a tapasztalatok. Társadalmilag, elfogadásilag.

Köszönöm a válaszokat előre is:)


2010. dec. 2. 09:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a csőcselék máglyán fognak a főtéren elégetni, ha kiderül, hogy milyen a aszexuális orientációd.
2010. dec. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ha nem vagy meleg, akkor mi a fenének olvasgatsz ezen a részen? NEm gondolod, hogy van benned némi beütés? Lehet, h bánt h te nem tudod felvállalni? Vagy szimplán egy hülyét neveltek belőled, aki nem tudja elfogadni, hogy nem mindenki olyan mint ő. Úristen...lehet h még sok másban is különbözünk. Most mi lesz?
2010. dec. 2. 09:48
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
mától legyen ez a búza rovat!
2010. dec. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező!


Tudod nem mindenki tolerálja a szivárványos had ne írjam le miket! Ahogy látom te meg azokat nem tolerálod, akik azon a nézőponton vannak, hogy ez undorító! Ne dumálj már itt a toleranciáról, meg a liberalizmusról amikor te sem vagy képes tolerálni a másik nézeteit, gondolkodásmódját. Normálisabb országokban BÜNTETIK a meleg kapcsolatokat. A kiba**** felvonulásotokra sokkal több pénz megy el, mint az Aug. 20.-ai tűzijátékra! Mégis utóbbit áldozták volna be a provokatív, törvényellenes felvonulásotok helyett! Hogy miért törvényellenes? Mert a törvény bünteti a nagy nyilvánosság előtt elkövetett provokatív cselekedeteket!!! De persze ez rátok nem vonatkozik! Ha már meleg vagy, akkor viseld el, hogy nem mindenki tartja ezt menő dolognak és örülj annak, hogy a magyar törvények lehetővé teszik ezt az egészet, szóval inkább húzd meg magad és becsüld meg azt, amitek van, és ne a normálisakat szidjátok! Hogy jöttök ti ahhoz, hogy a heterokat szidjátok? Még mindig ez a NORMÁLISKÉNT elfogadott dolog, nem a homoszexualitás! Tényleg örüljetek inkább annak, hogy a törvény lehetőséget ad a hányingerkeltésetekre! Ez tipikus esete annak, hogy például valaki ad egy lakást és már az épületet akarjátok!

2010. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Figyelj! Fogalmad sincs róla, hogy milyen vagyok, hogy milyen az életfelfogásom, a világnézetem. Nem tudsz róla, hogy milyen vagyok az emberekkel, hogy milyen vagyok lelkileg. És most beszéltél a melegekről nagy általánosságban. Gondolod, hogy voltam valaha egy melegfelvonuláson is? Szerinted minden meleg támogatja azt, hogy mások provokatív módon mutogatják magukat? Mert tény, a melegfelvonuláson résztvevő emberek többsége provokatív. Én már jóideje vagyok együtt a barátnőmmel, de SOHA nem adtam neki utcán még csak egy szájrapuszit sem. Nem sétálunk kézenfogva és nem ölelgetjük egymást a nyilváonsság előtt. És amikor emgkérdezik tőlem, hogy De hát miért nem? Nektek is van hozzá jogotok nem? Akkor tudod mit felelek? Azt, hogy társadalmilag van hozzá jogom, emberileg nincs. Tisztában vagyok vele, hogy az emberekből mit vált ki az efféle magamutogatás, tudom h a kisgyerekekből miylen érzéseket vált ki, és ha az embereket ez zavarja, vagy provokatívnak vélik, akkor nem csinálom. ÉN speciel alkalmazkodok. És az előző "bunkóbb" hangvételő kommentem az illetőnek sem azért szólt, mert úgy érzem h Ő a nem normális. Tisztában vagyok vele, hogy mi vagyunk a kevesebben, és mi számítunk különcnek. Senki nem mondta neki, hogy örüljön hogy iylenek avygunk. Csupán erősnek éreztem a "csőcselék" szót és a máglyán elégetést. Ha normálisan leírja hogy bocsi én nem tolerálom, akkor azt válaszolom hogy rendben. Mindenkinek joga van a véleménye kinyílvánítására. De azt gondolom, egy alap tisztelet midnenki felé jár. én sem mondom azt arra aki beteg, vagy esetleg fogyatékkal született vagy más testi/lelki problémákkal, hogy a "nyomoroncoknak máglyán a helye". Mert midnenki ember, mindenkinek vannak érzései, és bárki bármiylen vallási vagy nemi beállítottságú, lehet jó ember. Csak az a baj, hogy manapság sokakból hiányzik az emberség. És nem kell bekategorizálni a melegeket. Ugyanúgy ahogy a többi ember között is van normális/nem normális, közöttünk is vannak mindenféle típusok. Erről ennyit. Sajnálom ha az előző kommentem sértő volt, de én is eléggé durvának éreztem azt amit Ő írt.
2010. dec. 2. 11:16
 6/26 anonim ***** válasza:
59%

Ugyan már nem szabad felvenni a kesztyűt =) Úgyse lesz igazad soha mert "gusztustalan" vagy, "beteg" "gyermekeket megrontó" "provokatív" "hányingerkeltő" stb stb... már megszokhattad volna.


B@szni kell az egészbe és csinálni, ami jól esik. Épp úgy, ahogy a heterók teszik.

17 meleg F

2010. dec. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Esetleg dobjunk össze neki egy repülőjegyre Afganisztánba, Bangladesbe vagy Szenegálba, ha már szerinte ezek a "normálisabb országok"...
2010. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő.

Van némi igazság benne. Én sem sorolnám ezeket "normális" országoknak.

2010. dec. 2. 11:37
 9/26 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Akkor viszont bocs az általánosításért, de megtévesztő tud lenni, ha egy nyilvánvalóan szellemileg retardált egyént egy meleg azzal vádol meg, hogy a delikvens nem meri felvállalni a másságát. A normális dolog alatt pedig X ország kormányának a meleg viszonyokhoz való hozzáállást értettem, nem magát az országot. Én pont lesz4rom, ha melegek együtt vannak, de szerintem feleslegesek ezek a melegfelvonulások, le is írtam, hogy miért. Aki meleg az meleg, nem egy felvonulás határozza meg a nemi identitását és azt, hogy ő mekkora meleg, továbbá annyira azért nincs jó helyzet Magyarország, hogy csak úgy dobálja a pénzeket ilyen haszontalan dolgokra.

2010. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Elhiheted, hogy mi nem szeretnénk kordonok között vonulni. Érdekes módon, 2006 előtt is volt melegfelvonulás, mégsem kellett milliókat költeni a biztosítására. Az egyetlen tényező, ami változott, az a szélsőjobb megerősödése. Ha ők kibírnák, hogy egy délután otthon maradnak, vagy ha nem is maradnak otthon, de másfelé veszik az irányt, vagy ha nem is veszik másfelé az irányt, de nem kezdenek eltorzult arccal üvölteni, dobálni és rendőrt verni, akkor nem kerülne ilyen sokba a biztosítás. Tüntetni meg mindenkinek joga van, pont. Én sem kérdeztem meg a Kossuth tériektől, hogy mégis mennyibe kerül az országnak az, hogy ők ott sátortáboroznak. Véleményük volt, joguk volt elmondani, pont. Ezért hívjuk a rendszert demokráciának. Nem mellesleg az alapvető emberi jogokkal összeegyeztetheten a nemi orientáció szerinti diszkriminálás. Ezért is értelmetlen a harmadik világ egyes országaira hivatkozni. Nem lehet válogatni, hogy ha a melegeket üldözik, az jó, ha a keresztényeket, az már nem annyira. Vagy tiszteletben tartod az emberi jogokat, vagy elfogadod, hogy a rezsim legközelebb talán pont téged fog kipécézni és lecsukni azért, mert nincs rajtad füstszűrős sapka.
2010. dec. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!