Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy van másvalakij...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy van másvalakije, nagyon eltávolodott tőlem. Hogyan kérdezzek rá?

Figyelt kérdés

A munkaprogramunk miatt ritkán találkozunk,mert ellentétes váltásokban vagyunk,de ettől még egy pár voltunk/vagyunk. De mostanában már nem érdeklődik irántam, eddig mikor dolgozott és felhívtam telefonon válaszolt, de mostanában már nem,csak amikor otthon van,este,éjszaka.Hiába is próbálgatom nem válaszol,később pedig vissza sem hív, csak késő esténként. :(

Úgy érzem,hogy a munkahelyén van valakije,de akkor miért nem beszél erről nyíltan nekem? Vagy ha nincs ló,akkor jó lesz majd a szamár is? Vajon ezért,én lennék a tartalék?

Hogyan kérdezzek rá, puhatolózzak nála,hogy mást szeret-e, van-e neki másvalakije? Így konkrétan nem akarok rákérdezni,de tudni szeretném mit akar tőlem,egyáltalán akar-e még valamit tőlem.

egy elkeseredett lány


2010. dec. 2. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

pl így: Van valakid?

egyébként nem értem, hogy most együtt vagytok v nem v mivan. De sztem te sem.

ezért kéne megkérdezni, lehet h szar lesz de legalább tudod.......

2010. dec. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én sem tudom,hogy mit akar,néha igen is együtt vagyunk,én vagyok neki a legfontosabb,máskor meg így viselkedik, nem értem én sem esküszöm
2010. dec. 2. 10:41
 3/3 anonim ***** válasza:
De akkor mikor találkoztok? Nem is találkoztok személyesen? Vagy azért vannak közös szabadnapok? Egy találkozás alkalmával mondd meg neki, hogy úgy érzed, eltávolodott tőled, és kérd meg, magyarázza meg, miért.
2010. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!