Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Basszus miért van ez? (normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Basszus miért van ez? (normális válaszokat)

Figyelt kérdés

Elég sok fiú megnéz, van aki mosolyog, van aki odajön, de van olyan, aki egyszerűen csak néz és még beszélni se beszélünk. Most konkrétan egy osztálytársamról van szó. Előttem ül és mindig hátranéz, de ha ránézek elfordul. Ő az ilyen tipikus bulizós, álom pasi, de órákon nagyon csendes. Ha szünetben bent maradok a teremben ő is ott van, ha kimegyek, ő is kijön. Mindig tőlem kérdezi, hogy hol leszünk..

Ég és föld vagyunk. Nagyon sok lánynak bejön, mindig ingben van...stb.

Talán tetszenék neki? Ha igen, mit csináljak? Vagy csak azt hiszi, hogy nekem tetszik? De tudja, hogy más jön be..


2010. dec. 2. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
"Ő az ilyen tipikus bulizós, álom pasi" - no comment.
2010. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De suliban, egyáltalán nem nyomul senkire.
2010. dec. 2. 14:19
 3/9 anonim ***** válasza:

"Nagyon sok lánynak bejön, mindig ingben van...stb."

Ez kész:D:D:D


Amúgy lehet tetszel neki. Ha akarsz tőle vmit, akkor próbálj beszélgetést kezdeményezni. Ha meg nem akarsz semmit, akkor ne csinálj félreérthető dolgokat.

2010. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

xD

Hány éves vagy?

2010. dec. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azért jön be sok lánynak, mert mindig ingben van?? XD
2010. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, hanem, hogy törődik a külsejével meg minden, csak elég hülyén fogalmaztam meg :D
2010. dec. 2. 14:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mit is szeretnél? És mi a kérdésed???


Ha neked más jön be, mi a problémád? Legyél boldog azzal a "mással", ne foglalkozz ezzel a sráccal! Nem túl bonyolult...

2010. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kíváncsi vagyok és helyes srác, csak meg kéne ismernem. A másik így is reménytelen.
2010. dec. 2. 14:34
 9/9 anonim ***** válasza:
szia olvastam es tudom mindig az adott problema a legfontosabb az ember eleteben:) en ugy gondolom lehet tetszel neki, es azt is gondolom neked is bejon mert kerdezted mit csinaljal.probalkozz peldaul nem nyomulos modon beszelgetni vele, ugy is kibukik mi van. de az is lehet minden csaj az alompasit latja benne, es ugy gondolja te nem ezt latod csak. de ha teged kerdez mindig hol lesztek a teremben nem nehez sztem talalni modot a kozos beszelgetesre is. peldaul hobbi, stb nem nyomulosan ezt megegyszer kihangsulyoznam.probalkozz akar egy kis flortel, egy kis szemezessel, ha rad nez vissza mosoly:) minden pasi egy kaptafara keszult:D ne felj tole o is csak egy pasi
2010. dec. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!