Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha egyre inkább tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egyre inkább tetszenek a nálam sokkal fiatalabb lányok? (16-17 évesek)

Figyelt kérdés

Kezdek aggódni,hogy nincs-e valami pedofil hajlamom:(

Csak gondolati szinten van meg a dolog,és eszembe se jutna ismerkedni egy ilyen fiatal lánnyal..

(35/f)


2010. dec. 2. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát a mai 16-17 éves lányokat tekintve...férfi legyen a talpán akinek nem mozgatja meg a fantáziáját.

Már gyakran 15 évesen eléggé érettek(legalább is testileg) és ahogyan öltözködnek,az már szexuális zaklatás.

2010. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elég baj, főleg ha nős vagy,és családapa is!
2010. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

14 fölött akármit csinálhatsz velük, csak alatta vagy pedofil.


Amúgy múlt héten voltam lenn discoban, egy 35 nek kinéző faszi smárolt egy 14 körüli csajjal. Dumálgattam vele végül is kiderült, hogy 28. Szóval nem para ez, én is a 14-15 évesekre nyomulok 16-17 évesek meg már simán kinéznek 18 nak.. 60 éves bizniszmen a 20 éves csajjal mennyivel jobb?

2010. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22/F
2010. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd, az, hogy meglátod, ha egy ilyen korú lány szép az nem baj. Ha mittudomén komoly kapcsolatot akarnál egy ilyennel az baj lenne, mert nyilván nem közös az érdeklődési körötök és valami defektes nálad. De így nem.
2010. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22 évesen a 14-15 évesekre nyomulsz??!!
2010. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17 vagyok, jelenleg 31éves a barátom, a volt barátom pedig most 32.
2010. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, én is hasonló cipőben járok. :S Tudsz mesélni kicsit a kapcsolatodról?

Mármint megtudnád adni emailod ?:S Tanács kéne :$

Bocsi az offért

2010. dec. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Most 19 vagyok a párom meg 45
2010. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!