Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, tényleg gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, tényleg gáz?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Voltak már kapcsolataim, de most tavaly nyár óta nem volt semmi. Nem vagyok oda az egy éjszakás kalandokért, és ezt az ismerőseim is tudják. Ha találkozok a barátnőimmel (akivel kb.1000éve nem láttuk egymást) megkérdezik, hogy naaa, van valakid? És akkor mondom, hogy nincs.


Igazából én ezt nem tartom cikinek, csak már tényleg azért zavar, mert olyanokat kérdeznek, hogy nem rossz így egyedül? Mi lesz így a libidóddal? Stb. Nem azt mondom, hogy nem akarok kapcsolatot, csak úgy vagyok vele, hogy én már annyit kerestem (:d), tizenéves koromban folyamatosan chat-eltem, társkeresőre regisztráltam, most már elegem van ebből, vagy rám talál a szerelem, vagy nem.


Van olyan barátnőm, akinek a kapcsolata egy kész rémálom, belehalnék, ha nekem olyanba kéne lennem.


2010. dec. 2. 19:05
 1/5 anonim válasza:

Ez egyáltalán nem gáz : )

Hidd el csak türelmesen kell várnod és lesz valaki aki minndennél jobban fog szeretni és minden vágyadat teljesíti és megért téged

2010. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
22 évesen még fiatal vagy, van aki 25-26 éves korában is a te helyzetedben van... még megtalálhatod aki kell neked
2010. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem GÁZ!!én sosem kerestem és nem is fogom,majd jön a szerelem ha akar,kár erőltetni és hajtani a dolgokat!jönni fog ne aggódj!!és még 1x mondom egyáltalán nem ciki és gáz!!
2010. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előre is bocsi, lehet ünneprontó leszek, de nincs értelme várni és elhitetni magaddal, hogy majd betoppan a nagy Ő. Hidd el, ha nem teszel érte valamit nem fog betoppanni. Nem azt mondom, hogy írd ki a homlokodra, de azért ha utazol vagy ahol tanulsz, dolgozol ne legyél teljesen közömbös az új arcok iránt, ha valamit akarnak majd jeleznek, de ha nem jelzel vissza, akkor azt hihetik, hogy részedről közömbösek. A várakozással meg az a gond, hogy ha nyugtatod magad, akkor nincs megoldva semmi, és azt veheted észre, hogy 24, 26 , 29 ...éves vagy és ugyanabban a helyzetben.
2010. dec. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz..sőt mi lenne ezen gáz?:D..

Az meg hogy ki mit mond rá..ne érdekeljen .

mennyivel lenne jobb ha össze jönnél egy olyannal akit igazándiból nem is szeretsz tiszta szívedből és akivel nem is érzed jól magad? persze hogy semmivel ,

úgy hogy , én azt "javaslom" hogy ne izgulj úgyis rád talál..:)

2010. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!