Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy ilyen nőről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés

Ennek a lánynak minden adottságát leírom


20éves lány,még most fog végezni a szakiskolával.

Tervei között nem szerepel semmi nagy dolog, de már a 4hónapos párkapcsolatban be van iktatva a gyerekcsináló program :)

Lehetséges hogy van ez a kapcsolat, de volt neki egy barátja akivel hol együtt hol külön volt, és megint elkezdtek beszélgetni,a lány biztos megfogja csalni a barátját az ex-el.

Az új barátját inkább kihasználja mint szereti.

Nagyon csúnya lány, na és főzni azt nem tud, de szexkapcsolata annál több körülbelül 8 fiú próbálta már ki.Persze szereti magát odaadni mindenkinek hamar!


2010. dec. 3. 20:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

szimpatikus

22f

2010. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem érdekel,csináljon azt amit jónak lát.Nem tudom felbosszantani magam,az Ő élete,neked is inkább a sajátoddal kellene foglalkoznod.Szerintem..
2010. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Én nem kezdenék vele. Amint leírtad: csúnya + nem tud főzni.

Nyilván egy hosszú, és tartalmas kapcsolathoz értékes, éss gazdag belsővel rendelkező emberek kellenek, de ha nincs testi vonzalom, nagyon ritka, hogy bármilyen kapcsolatig eljusson a dolog.

Férfi vagyok, szeretem a hasam, és főzni is szeretek, de nem szeretném, ha csak nekem kellene főzni (ha jót akarok enni).


Másrészről, nem kezdek olyan lánnyal, aki könnyen kapható. Ha nekem könnyen összejött, másnak is össze fog. Akár a kapcsolatunk alatt. És nem szeretem a hűtlenséget.


Szóval: én nem kezdenék vele. Biztosan van olyan férfi (nő), akinek ez a lány tökéletes.

2010. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
hát leszarom :'D
2010. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

Én leszopatnám, nem néznék le és becsuknám a szemem, erre tökéletes lenne:)

Másra nem, az ő baja, hogy gyereket vállal ilyen fiatalon és majd nem tudja eltartani.

2010. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő?
2010. dec. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nem zavarnak ezek.

de küldj erről a lányról képet és megmondom hogy szép e mert neked nem de másnak lehet tetszik

2010. dec. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Azt gondolom, hogy ne üsd bele az orrod mások dolgába.


De ha már ennyire kíváncsi vagy, nálam pl. nem nagyobb negatívum, ha egy nő nem tud főzni, mint ha egy férfi. A főzés manapság már nem női munka, majd idővel megtanulnak együtt, esznek félkész kajákat, vagy ha van rá pénzük, rendelnek kaját, megoldják valahogy.


Az, hogy meg fogja csalni a barátját, meg csak kihasználja, az egy rosszindulatú feltételezés egy kotnyeles ismerős részéről és lehet, nem is úgy lesz.


Hogy ki mikor vállal (vagy nem vállal) gyereket, mindenkinek a saját magánügye. Továbbtanulnia se muszáj mindenkinek, nem szeret mindenki tanulni, attól még nem rossz ember.

2010. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
"Nem tud főzni" és akkor mi van? Attól hogy nők vagyunk ne várjátok el hogy majd főzögetünk mint a kisangyal. Én utálok főzni nem is fogom megtanulni leszarom bárki bármit mond.(pedig nő vagyok). Na mind1 a lányról meg a véleményem hogy ki nem szarja le? mindenki más ilyennek is kell lenni meg olyanak is. Ezvan.
2010. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Na tessék mik vannak


Nekem lenne egy 18 éves leányzó

A sulit otthagyta szal csak általános(Mondjuk még nem késő folytatni vagy másikba kezdeni)

Neki is az lenne az elsődleges hogy velem összejöjjön és babát szeretne.....hmmm érdekes mi

Most mondta tíz perce hogy oda volt egy buliban de hazament közben de a táskáját ott felejtette a buliban és mindjárt hozza a exe.Ilyenkor ne is legyek féltékeny mi?

Bízom benne de kicsi furcsa hogy pont az exe...

vélemyényetek??? Egyébként a csaj rendben van,esze is van,ráadásul baromi dögös is

2010. dec. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!