Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, mit jelent ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit jelent ha egy lány, akinek állítólag tetszek, de ha beszélni akarok vele mindíg elfordítva lehajtja a fejét, s a válaszai ennyi: aha, ühüm, ja, oké?

Figyelt kérdés

Egyesek szerint tetszem neki, de nem mer lépni, mert "félős", de ha megpróbálok nyitni fejéje, akkor mindíg elfordítja a fejét.

Jelent ez valamit???


KOMOLY VÁLASZOKAT KÉREK!!!


S ha tényleg igaz, hogy tetszenék neki, hogyan tegyem meg az első lépéseket...? (igaz, ő csak szimpi a számomra, de szívesen nyitnék felé, ha tényleg kölcsönös valami)


Egy pasi, idétlennek tűnő kérdéssel


2010. dec. 7. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak büdös a szád
2010. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előző ezen jót nevettem! Odaütött :p :D


Szerintem zavarban van. Menj oda hozzá és beszélj vele többet, kérdezgesd, meséljen magáról stb... Aztán egyszer csak, mikor már nem vagytok annyira görcsben talán meghívhatnád valahova :)

2010. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy ez jelent valamit? úgy bírom az ilyen kérdéseket :D pont5osan tudják rá a választ de azér megkérdezik...multkor volt egy idióta pitsa azt kérdezte: mit jelent hogy egy pasi azt mondta szép a szemem? hát a kurwa anját,vajon mit jelenthet? azt hogy túl sok hajad van a fejed tetején ba.meg
2010. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm 20:54-es!!!

Rendi vagy

2010. dec. 7. 21:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem mondom azt hogy szerintem igy meg ugy mert amit irok az tapasztalat.


100% hogy a csaj odavan érted csak kicsit félősebb,zárkózottab lány ezért próbálj meg direktben nyitni és ne legyél közben ideges mikor vele beszélgetsz.Legyél teljesen laza engedd el magad.Ha igy teszel meglátod hamar megnyílik neked és lesz egy barátnőd.


by:Gabi

2010. dec. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 20:55

Azert az sem semmi, hogy ilyen szokincsel rendelkezzel es meg te kritizalsz masokat. Komolyan ugy latom lassan nepbetegseg lesz tiszteletlenseg. ha valakinek egy kerdes nem tetszik ne valaszoljon es kesz. Azert kerdeznek ilyen jellegu kerdeseket mert megerositesre van szukseguk.

ami a kerdest illeti, biztos zavarban van a lany es nem tudja kezelni ezt a vonzalmat, vagyis szerintem kolcsonos az a valami amirol beszelsz. Ne varj sokaig tedd meg te az elso lepest es legy kitarto:)

2010. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem nagyon tetszel neki. nekem is volt olyan, hogy nagyon tetszett egy lány, de amikor összefutottunk, egy hang nem jött ki a torkomon. bátorítsd, vagy érdeklődj másoktól, mi érdekli, mit szeret csinálni szabadidejében és elmehettek valahova együtt.
2010. dec. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!