Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakibe halálosan beleszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakibe halálosan beleszerettem (magántanárom) és tudom, hogy ő nem is kedvel sőt barátja is van, mi a jobb, találkozgatni vele és elkussolni érzéseimet, vagy tökösen bevállalni hogy szeretem? (vállalva, hogy 100, hogy el küld. )

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy nem kedvel?
2010. dec. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Funktasztikus ***** válasza:
most öszintén nem lennék a helyedben..csináld at amit jónak látsz nem avgyunk mentalisták sajna:/
2010. dec. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Mit értesz az alatt, hogy nem kedvel?"


Azt, hogy leginkább tejes zacsónak érzem magam mellette,:) nem irritálja a tásaságom, csak épp nincs semmilyen minősítésem...

2010. dec. 8. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Tejes zacskó LOL :D

Én is szerelmes voltam anno egy tanáromba. :$ Aki a webszerkesztést tanította, imádtam, és az egész osztály azzal cukkolt, hogy szeretem. És így is volt. Ő is nagyon-nagyon kedvelt engem, és naiv fejemmel azt gondoltam, ah, mi az a 11 év korkülönbség. Akkor voltam 16, ő 27.

Azóta ő az egyik legjobb barátom, és rájöttem, akkor csak vonzott nagyon, mellette bírtam is, és én mindig is az idősebb pasikra buktam. :D

Együtt járunk szórakozni, és tudja, és akkor is tudta, hogy bele voltam zúgva. :D

Szóval el fogod felejteni ezeket az érzéseket, és semmiképp ne valld be neki, képzeld már el, milyen hót szánalmasnak fogsz tűnni, teljesen le fog nézni, és nem is lesz többet a tanárod. Hagyd békén, biztos lesz egy szép lány, és akkor már nevetni fogsz, hogy azt az öreglányt szeretted. :D

És amúgy is, ha 100, hogy elküld, akkor miben reménykedsz? Ne legyél már naiv.

2010. dec. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia Borsófőzelék!


Köszönöm a hosszú kommented,

elgondolkoztattál, csak épp az a baj hogy sokan pont az ellenkezőjét javasolják, hogy mondjam neki el, és hallgassak a szívemre és akkor szívjam meg. Annyiból lehet, hogy jó lenne, ha elmondanám és elküldene, hogy egy idő után el felejteném a dolgot, mert lassan több mint fél éve vagyok depis emiatt... öreglány? :) másfél év van köztünk én 20 ő 22. :) szóval nehéz ügy, de jó, hogy ezt írtad mert ezt nem szokták javasolni és nekem is megfordult a fejemben...:) persze így elég nehéz azon gondolkozni hogy mi lesz majd, ha mást lányt kedvelek... de, kitudja mindennek meg kell adni az esélyt :)

2010. dec. 16. 02:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd ha nem tanít már téged többet, vagy ha szakít a barátjával, akkor mondd el neki, hogy mi az ábra. Addig kitalálhatod ennek a módját is, mert biztos hogy nem mindegy, hogy csinálod. Szó sincs arról, hogy túl öreg lenne.
2010. dec. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!