Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy ismerősöm myvip-en,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ismerősöm myvip-en, aki szimpatikus nekem. Most van a névnapja, mit mondtok, felköszöntsem?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm myvip-en, aki szimpatikus nekem. Tudom, hogy van barátnője, ezért nem nyomulnék rá. Csak most van a névnapja és szeretném felköszönteni. Szerintetek megtegyem? Értékelni vagy kinevetne ezért? Nem nagyon ismerjük egymást, csak köszönés szintjén, de ennyi. Nem venni tolakodásnak vagy nem értené félre, hogy nyomulok vagy ilyesmi? mert akkor kerülnöm kellene utána. De szívesen írnék neki annyit, h Boldog Névnapot! bocsi, ha túlbonyolítom itt, várom mindenki véleményét.
2009. jan. 19. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Boldog névnapot!
2009. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%

Hát ez tényleg túl bonyolítás...Írj neki!

off: micsoda problémáik vannak a mai fiataloknak...

2009. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem az, csak tudjátok, kis faluban (600 lélekszám) elég kínos, hogy a barétiköre megtudja és fullra félreértik. Hisz egyébként nem ismerjük egymást annyira jól, csak köszönőviszony. Köszönöm egyébként a leminősítést, 21 vagyok. Csak megfontolt.
2009. jan. 19. 21:01
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszöntsd fel, mindenképpen, amugy hány éves vagy?
2009. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
hát persze h tedd meg :) Egy kedves gesztusban semmi rossz nincs ;)
2009. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Hát akkor velük van a baj, nem pedig veled.

Amugy tudom milyen a falun lenni...

2009. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok!!! 21 vagyok. Bocsi, h ilyen pepecselős, csak tudjátok simán megtettem volna egyből, ha nem lenne kapcsolatban, csak félek, így félreérti... vagy megtudja a barátnője és az. Pedig tényleg csak ennyit írnék.
2009. jan. 19. 21:08
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A myvipnek van egy olyan szolgáltatása, hogy "megmondja", ki az aktuálisan ünnepelt. Így ha írsz neki annyit, hogy boldog névnapot, és gáz lenne belőle, elég annyit mondani, hogy mindenkinek szoktál, akit a rendszer felajánlj :)
2009. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez igaz, köszi. :)
2009. jan. 19. 22:13
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy jópofa képeslapot is küldhetsz, szerintem nem fogja félreérteni!
2009. jan. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!