Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális vagyok? Miért csinálo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok? Miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés

Szóval az a baj, hogy szerintem nem vagyok normális. Mindig mikor valaki közelebb akar kerülni hozzám, esetleg össze akar jönni velem, eltaszítom magamtól. Nem tudom miért.. az első randi megvolt, aztán nem akarok vele többet lenni, mert érzem hogy nem. Csak barát. Nem ez az első alkalom hogy ebben a helyzetben vagyok. Tudom sok lány arra vágyik, hogy barátja legyen, meg hogy udvaroljanak neki. Szerintetek mi bajom van? Mert én már nem tudok rájönni. :S

16L


2010. dec. 11. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom normalisak vagyunke de en is igy vagyok...es k*rva szar,hogy nem volt egy hosszabb,normalis kapcsolatom.Altalaban mind azoknak kellek akik nekem annyira nem,vagy ha kell is megkapom majd nem erdekel,es nem azert mert kihasznalom valami,hanem egyszeruen nem tudom...mindig az kell aki nem lehet az enyem.most is igy vagyok.es attol felek,hogyha megkapom mar nem fog kelleni...pedig most azt erzem,hogy mas lesz.

na offnak vege...

a lenyeg,hogy halvany lila gozom sincs hol rontjuk el...

16/L

2010. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megilyedsz, szerintem teljesen normális reakció. De nem kell megijedj minden kapcsolattól, gondold át az egészet, s aztán döntsd el h eltaszítod e a srácot magadtól.
2010. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen próbáljatok egy srácot megismerni és arra fordítani az energiáitokat, hogy jobban megismerni és közelebb kerülni hozzá.

Ha valakivel sok időt töltesz együtt, egy idő után megtetszik. :)


19/f

2010. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, én is így vagyok. Randi oké, találkozás, néhány csók belefér, viszont mielőtt rákérdezne, hogy lennék-e a barátnője inkább hagyom az egészet és eltűnök vagy megmondom, hogy mi a helyzet. Nem vagy még felkészülve egy komoly kapcsolatra, de ez 16 évesen nem gáz még. Tanulj, találj magadnak egy jó hobbit és flörtölgess:)
2010. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem csak annyi h nem érzed azt a lángolást :)

nagyon sokáig én is így voltam, aztán jött egy srác és lassan 5 hónapja vele vagyok :)

2010. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az a bajod, hogy még fiatal vagy és most nyitogatod a szárnyaidat, pedig a tojáshéj még ott van a valagadon...XD


Volt egy lány iszonyatosan szerettem, de amikor napról-napra közelebb kerültem hozzá, megijedtem, hogy nem tudom megadni neki azt az életmódot amit megérdemelne, hogy nem tudom az álmait beteljesíteni és féltem, hogy egyszer véget érne vele...Ezért szépen lassan eltávolodtam tőle...Majd olyat tettem amire magam sem vagyok büszke, megsértettem csak azért, hogy soha többet ne akarjon velem szóba állni...

Most két gyermekes családanya és úgy látom, hogy boldog és vidám...És ez igazolja azt amit tettem 25 éves fejjel...És nagyon örülök, hogy boldog...;)

Egyszer Te is megtalálod azt, akit majd nem akarsz elpaterolni magadtól...Nyugi...Még nagyon fiatal vagy...

2010. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: Ugyanígy vagyok. Most végre megkaphatom azt akit akarok, de most hogy már nemsokára célba érek, azt érzem hogy nem kell. Hogy nem érdekel úgy mint az elején. :S


Lehet hogy tényleg csak félek :S Ha leülök és átgondolom normálisan, tudom hogy rossz az amit csinálok, de egyszerűen nem tudok másképp cselekedni. Félek.

Köszönöm a válaszokat.

2010. dec. 11. 20:05
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :) Nagyon sokat segítettek :)
2010. dec. 11. 20:06
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem ha velem először randiznál, mivel ismerem magam úgy seg gbekurnálak hogy 1 évig csak a következőről álmodnál.
2010. dec. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hmm.. elég érdekes felfogásod van..
2010. dec. 11. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!