Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az h a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h a csajok könnyebben tulteszik magukat egy kapcsolaton? Miért van az h egyik nap azt mondja szeret a másik nap pedig szakít?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mert nem szeretett igazán.

Te csajokat említettél nem nőket, ezért gondolom fiatalokra gondolsz, ők pedig keresik az igazit és bizony ők is mellényúlnak, mint minden ember.

2010. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert nem akart megbántani téged mivel nem érzett semmit ezért szakított aztán kissz.
2010. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem szeretett igazán, csak azt mondta, amit vártál tőle, vagy ő sem volt biztos benne, hogy szeret-e. Esetleg szeretett, de történt valami, amitől annyira megbántódott, hogy ezért szakított.
2010. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ugyanezt a pasik is eljáttszák... Jó egy ideig valakit dugni, de ugye utána lépni kell. Sokan heccből belekezdenek kapcsolatokba, méghozzá úgy, hogy elfelejtik megemlíteni a másiknak, hogy nem terveznek hosszú távra. Persze a másik beleéli magát a dologba, szépen elhiszi az egészet és jön a koppanás.

Az ilyenre a magyarázat: nem szeretett soha, csak egy átmeneti dolog voltál számára. Nem teszik túl magukat gyorsan rajta, mert nincs mit kiheverni. Ugyanis nem voltak érzelmek...

Ilyen után pedig nem érdemes "sírni". Fel a fejjel!

2010. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem igaz, hohy a csajok hamarabb tulteszik magukat... En soha nem tudtam konnyen felejteni... A ferfiak sztem hamarabb tulteszik magukat, hiszen ok azert megsem olyan erzelgosek... De ha egyik nap azt mondta h szeret masik nap meg szakitott, akkor nem ia szeretet ugy igazan tiszta szivbol...:(
2010. dec. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

A nők könnyen kapnak cerkát ha lelépnek, ezért nem aggódnak,

ezért nincsenek jelen az

egyházban, sőt, a parlamentben is max 10%

ezért, mert krvák.

Képmutatóak, pénzre mennek, mert apucitól nem kapnak...és mert mindig van egy lóvésabb tökösebb...

2010. dec. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez "csaj" függő. Ha lazán túl teszi magát akkor nem szeretett igazán, vagy régóta nem dugott, vagy elfogyott a pénze, vagy hirtelen láng volt. Persze van hogy a pasik sem teszik túl magukat hamar, és vannak akik nem mutatják ha nem tették túl magukat (többek közt én). Szerintem tényleg egyszerűbb a nőknek. Egy szakítás után az lenne a normális ha mind2nek nehéz lenne. Van egy elméletem (elég hülye elmélet de hiszek benne) miszerint akkor szeret engem igazán egy nő, hogy amikor meglát, akkor egy teljes szívből jövő mosollyal fogad. Amikor minden problémájával hozzád fordul, vagy ha feltétlenül mindenben bízik benned stb. stb., ragozhatnánk, de az én véleményem, hogy a nők könnyebben túl vannak a dolgon. 17/F
2010. dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha aztmondja szeret, azt jelenti, VAN MÉG LÓVÉD AMIT LEHUZHAT RÓLAD!

25F

2010. dec. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szerintem az a csaj nem szeretet téged igazán...és az hogy könnyen tulteszie magát egy szakitáson vagy sem az személytöl függö nem kell általánositani és minden nöt egy kalap alá venni...:(
2010. dec. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hát én nagyon szerelmes voltam egy pasiba,de ő úgy megbántott,hogy másnap szakitottam vele. szal én is egyik nap még szerelmet vallottam, másik nap meg elhagytam.De muszáj volt,mert megalázott...

Azóta is hiányzik,pedig nem érdemli meg!! :S ez másfél éve volt,csak tegnap szenteste nagyon rámjött megint az érzés :(

2010. dec. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!