Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bírok hazudni? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírok hazudni? Nem nagyot, csak néha legalább kegyes hazugságot.

Figyelt kérdés

tudom, rossz kategória de nem tudtam hova írni, és többek között a párkapcsolatban is megakadályoz ez néha.

egyszerűen ha valami a szívemen az a számon, és mármár rossz értelemben. nem vagyok bunkó, finoman közlöm a dolgokat, de közlöm. Ha valami nem tetszik hiába tervezem el hogy na jó nem fogok szólni, csendben maradok... ahogy odaérek az emberhez akihez kapcsoódik egyből kibukik belőlem.

Most pl megbántottam egy számomra nagyon kedves embert ( ezért is írtam die a kérdésem). Udvarolt nekem, tényleg tündér volt, csak szegény buta mint a föld és ez engem nagyon zavar. általánosságban véve, és zavaróan, tényleg.nem ez a lényeg. Nem akarok vele összejönni, rákérdezett, mondtam neki hogy nem bocsi... kérdezte hogy miért... hát én meg persze hogy rávágtam hogy azért mert én ennél intellektuálisabb pasira vágyom:S szegény tök kiborult...

Arról ne is beszéljünk hogy magamat hányszor hoztam kínos helyzetbe ezzel, kezdve atótl hogy középsuliban szemrebbenés nélkül bevallottam hogy puskáztam, ha kérdezték egyből szóltam hogy nincs házim, pedig alapvetően elég rendbontó egyéniség vagyok, sosem voltam szabálykövető, fogalmazzukn úgy :))

ebben szeretném a segítségeteket kérni, habár tudom hogy olyan nagyon hasznos dolgot úgy sem tudtok írni, de legalább valami véleményt, van-e ezzel így más is... stb?

köszönöm


2010. dec. 11. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát számolj el 10-ig mielőtt megszólalsz :)
2010. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hiába, már próbáltam. ki akarom mondani amit gondolok, nem csak kibuggyan belőlem. nem hirtelenség és szétszórtság, csak egyszerűen nem bírom ki hogy ne mondjam :S
2010. dec. 11. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:

mielőtt elkezdtem elovasni, milyen jó - mondom -teljesen egyenes ember vagy, őszinte, stb.

A végére pedig kiderült, hogy tényleg nem jó ez így. Ha ilyen a beállítottságod, ezen nehéz lesz változtatni. Csak tudatosan és tervszerűen tudod magadat korlátozni, más ebben nem igazán tud segíteni. Szerintem.

2010. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A fiúval nem voltál bunkó. Ő ragaszkodott a magyarázathoz, tapintatos is voltál, ő maga sem képzelhette magát Einsteinnek.
2010. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

egyenes vagyok és őszinte, csak ezt nem értékelik az emberek kiváltképpen :)

igazából ha teljesen "őszintén" (hahaha... ) nézzük a dolgokat még bunkó sem vagyok, hiszen az igazságot mondom, de azért néha jobb lenne hallgatni.

A sráccal sem voltam teljes értelemben véve bunkó, de hát ki örül annak ha megosztják vele hogy buta. itt kellett volna valami aranyos mézesmázos hazugságot beadnom, ahogy az összes többi nő csinálja hogy "nem akarok kapcsoaltot, szerelmes vagyok, lezbikusvagyook..." akármi.

egész pici koromtól ilyen vagyok, én voltam az a gyerek aki nem tudta elsumákolni hogy felfalta az összes csokit, ha hazaért anyu rosszabb esetben rögtön szóltam neki, jobb esetben csak ha rákérdezett XD

Hiába tudatoskodom. volt már olyan hogy elhatároztam h jó, nem szólok. egész nap nem szóltam a csajnak azért ami bántott, hazaértem és szörnyű dühös voltam magamra, egyszerűen úgyéreztem ez így nem tiszta, ha ennyire bánt szólnom kell, és felhívtam.

Azzal nincs baj, midnenért nem szólok. Feleslegesen nem gyártok konfliktust, csak ha tényleg annyira bánt a dolog.

2010. dec. 11. 21:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Jobb, mintha mindent lenyelnél az illem kedvéért.
2010. dec. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát ez érdekes... kérdés..., nem is tudom hogy kezdjek neki... hmm...., hát sok okok.. miat nem tud hazudni az ember... egyszerűen... képtelen... vagy hogy is mondjam nem képtelen.. csak van.. egy gát ami miat nem tud hazudni... minden emberben meg van ez... szóval nem vagy egyedül... csak valahogy másokban erősebb valakinél meg gyengébb... ami fő ok.. lehet szerintem.. az hogy milyen példát veszünk a szüleinktől... hissz. igazából lemásoljuk őket..., vagy hogy tanítanak bennünket... (nem csak a szülök tanárok is... )mondjuk ebbe sok problémára ad választ... viselkedés másokkal szemben... akár hitt...stb. minden... :D

de nem csak ez lehet az oka.. rengeteg.. ok. lehet... amit saját magunk... vagy egy olyan barát... kell aki megért.. és ki tudod beszélni magadból.. a problémákat... ki tudja... sajnos annyi féle fajta ember van.. hogy... konkrétumot nem lehet mondani csak hogy az átlag... de ez nem minden esetben vonatkozik ránk... persze.. amiket itt leírtam... nem biztos hogy igaz... ki tudja.. ez csak az én saját véleményem... egy 17 éves fiúé... amiket eddi írtam... tudom hogy nem teljesen a kérdésedre a válasz... igazából... a kérdésre a választ önmagadban kell meg keresned..., biztos vagyok benne hogy van egy jó barátod.. akivel ezeket megoszhatod.. és nem fog hülyének nézni... sokan sajnos így teszik.. pedig.. nincs ezzel semmi baj.. csak az ember olykor olykor kételyekben van... és nem tudja hogy most hogyan tovább..., ezzek a legapróbb dolgokig... a legnagyobbig.. tartanak..., nem tudom hogy most amiket itt leírtam neked... érted... igazából... a lényeg az egésznak az hogy... kicsit... átt kell járatni az agyat.. szóval... nem tudom hogy fogalmazzam meg... ááá...xD, agy fagyott kaptam..xD, az a lényeg az én véleményem szerint.. hogy nincs más teendőd csak kicsit gondold átt a dolgot... ami szerintem menni fog... hisz ha tudod mi a hibád... ami... igazából nem hibba csak mások szerint az..., szóval szerintem nincs abba semmi baj... hogy igazat mondasz sőt... jobb is... valamilyen szinten... ezt sajnos nem tudom leírni... mert nekem sok hibáim vannak... egyik az hogy nem vagyok olvasott ember.. és nem tudom normálisan kifejezni magam... másik diszlexiás vagyok... harmadik tuti nem vok 100as..xD, és az emberekben csak a pozitív oldalát látom... hiába sért meg vagy bármi.. valahogy... az is jó... ezt megint csak az értheti aki úgyan így gondolja... de azért robálok pl. mondani.. hátah...megértik egyesek...és nem fognak leszólni mert az lesz az első... (Y) pl. ha a barátnőd azt mondja az elején hogy bocs nem müködik ez.. akkor nem fog nagyon öszsze törni a szíved hisz nem tudtál teljes mértékben belé szeretni... stb. stb... rem ezzel tudtam ismertetni... hogy én hogy gondolom... igazából kérdező ezz a sok mese arra add talán neked választ hogy minden legbelül dől el ha meg akarsz változni... ak. kisebb nagyobb segítséggel menni fog..., ha gondolod szívesen segítek neked bárki is legyél... ha már másra nem vok jó.. ak. erre talán.. (Y), remélem azért valamicskét tudtam segítenni, és valamire rátudtalak ébreszteni... és ne hogy fére értsd...amiben nem vagy biztos kérdez csak meg.... mert ez a mese nagyon hosszú tudna lenni...szóval itt csak valami izét ősze csaptam... (Y), minden jót a továbbiakban... és fel a fejjel... szerintem... az életben minden fejben dől el.. vagyis az élet 90 % lélekben....a tőbbi meg testi... de ezt regélhetném meg alátámasztatnám de mondom sok lenne ide..xD így is sok lett szerintem... (Y), bocsánat érte..:/ csak máshogy nem tudtam rávezetni..:/, rizsa gép vok...xD

17/F

2010. dec. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

semmi gáz:) a nagyrészét értem, azthiszem

a választ magamban kell keresnem. ez mindig így van, a kérdésemre igazából nicns jó válasz csak kiváncsi voltam véleményekre, és hogy sűrűn előfordul -e ez a defekt...ugylátszik nem :)

van barátom akivel beszélhetek, ezzel nincs baj, annyira nem vagyok súlyosan tapló hogy mindnkei elforduljon tőlem, csak van mindig egy kritikus vonal amin át kell küzdenem magam az embereknél, de most kívülállók véleményét szerettem volna hallani

2010. dec. 11. 22:35
 9/9 anonim ***** válasza:
hát.. oks.. és a kérdésedre van jó válasz.. tudnák is.. adni.. de ahoz.. ismerni kell az adott személyt... xD, szóval én a barátaimnak tudok segíteni hisz ismerem őket... pl. egyiket... sikerült jó útra terelem persze ez rajta is múlott hogy menyire akarja ezt... szóval akarat kérdése is... és ez nem "defekt,, xD hanem csak mások máshogy gondolják... magadban ha ezt rossznak találod.. ak. elvileg ki lökheted magadból ezt a tulajdonságot amit mondom vétek lenne... hisz jó ha az ember... igazat mond... és másis.. valamilyen szinten..., és aj... ne hogy férre érsd... xD, hisz nekem is vanna barátaim... akik nem fordulnak el tőlem.. csak... valamelyik nem mindig ért meg... ami nálad is előfordul igazából mindenkinél szóval... jah... őőő...xD, és ezis jó tulajdonság... hogy mások véleményét is meg hallgatod sajnos nem sok ember hogy mondjam képes erre..xD, de de hogy azt hidd hogy benük nincs jó... vagy bármi ilyesmi... na mind1... abba hagyom... asszem a véleményemet úgy ahogy el mondtam... és elvileg megértetted szóval jah... de ha van kérdésed írj csak...xD, további jó mindent.. :P
2010. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!