Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 oszt. társam akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 oszt. társam akivel órán is meg amúgy is sokat szemezünk meg "elvagyunk" de most mit tegyek?

Figyelt kérdés

akar többet vagy nem?

úgy tudom h nincs bnője...:D


2009. jan. 21. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor kezdjél el vele beszélgetni, tok altalános dolgokrol, pl neked meg van ez az anyag, nem adnád kolcson, készultél erre az orára. Mennyetek le egyutt szunetre, délután megyetek el valahova egyutt. Mikor indul haza sulibol, véletlenul csapodjál mellé és mennyetek egyutt. Vagy egyszeruen kérdezd meg mit szolha hozzá ha egyutt tanulnátok vagy csinálnátok valamit! De jol gondold meg, hogy kell e neked vagy nem! Mert osi szabály, hazi nyulna nem lovunk. Én is jártam igaz már hatod éves voltam, az egyik osztálytársammal. Mikor mi szét mentunk és ossze jott egy másik lánnyal a sulibol azt hittem meghalok. Nem jo ugy felelni vagy vizsgázni mikor ott ul melletted! Jol gondold meg! Igaz attol fugg hanyadigos vagy és meddig lesztek még egyutt! De kezdeményez te huzd el a mézes madzsagot az orra elott, hátha rákap!
2009. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
51%
menj oda és adj neki 1 cupot(K):)
2009. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
:)
2009. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Vagy iknább egy szünetben ülj az ölébe. :) Komolyan: kezdj el vele beszélgetni, általános dolgokról de azzal a céllal, hogy megismerjétek egymást.
2009. jan. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de utóiratként akk megmondom h még csak hetedikesek vagyunk:S...és ő a suli "vagány csávója" és nagyon sok lány megfordul melette mint haver de velem nemtom vhogy...nem nagyon lehet elmondani:D
2009. jan. 22. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!