Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy meleg pasiból lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg pasiból lehet még hetero?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősőm aki meleg de nem látszik rajta tök férfias meg minden,a viselkedésén sem látszik hogy meleg.Szemezik velem.Az egyik uncsitesommal van együtt aki szint. meleg és ök mindig azt mondják hogy nincs közöttük már semmi csak nagyon jó barátok lettek.LEhet hogy ujra hetero /vagy talán biszexuális lett ?ez lehetséges? és mért szemezik velem.(régen a nőket szerették de van egy gyanum hogy megint)
2009. jan. 21. 19:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
egyépként 30 évesek akik ezt(homoszexualitást) elitélik azok inkább ne is irjanak! Köszi
2009. jan. 21. 19:39
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Mint ahogy heteroból is lehet homo, így miért ne?
2009. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Hát, Én nem tudom.. azoknál a melegeknél, akik nem így születtek, anno valami kiváltotta ezt.. nem? Ha akkor így érezték, most miért változna ez meg?

De ettől függetlenül megeshet, nem tudom..

Figyeld továbbra is a viselkedését!

2009. jan. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Én már hallottam olyat, h az illető elég durván nyomta az ipart (mármint pasikkal:D), ma meg már felesége van..stb..

2009. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
sztem a legjobb példa a börtön.. bemegy heteroként.. ott sokan lesznek homokosok. nő sehol a tesztoszteron meg teng.. szal mikor kijönnek megin van nő és heterok lesznek... ennyi...
2009. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

velem is ez volt a helyzet. elöször barátnőm volt, utána dobtam mert ugy gondoltam meleg vagyok, késöbb rájöttem hogy mégsem igazán,6 évig pasikkal voltam, a lányok nem izgattak, de azzal a lánnyal barátok maradtunk, egy pár évig nem láttam és hiányzott megmozdult bennem valami, akkor szeretem belé mikor itt sem volt mellettem, mert amig itt volt, nem tünt fel a hiánya és az hogy valojában milyen fontos nekem. utána találkoztunk újból és lefeküdtem vele. Azt hittem újra összejöttünk és boldog voltam, és nem is gondoltam akkor arra hogy pasi kéne ő kellett. csakhogy neki ennyi volt, ugy tünik igy bosszulta meg hogy anno szakitottam vele.azóta is őrlődök, de már kezdek továbblépni. de nem pasikban godnolkodok, izgatnak de már lánnyal akarok lenni.

tehát szerintem lehetséges hogy ők is igy vannak ezzel, pláne hogy elötte lányokkal voltak, hát hajrá!

2009. jan. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket!!!:):):):):)
2009. jan. 22. 14:14
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem igen lehetséges,mert tényleg ha hetero-ból lehet homo akkor fordítva is lehetséges.Habár az én véleményem szerint ennek kisebb a százaléka.
2009. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vagy sosem voltak melegek, csak azt hitted róluk, így most sem azok, vagy mindig melegek voltak és most is azok. Nincs átváltás. Ez a génjeinkben van.

Az még lehet, hogy valakinél később alakul ki a nemi identitás. De az sem azt jelenti, hogy akkor változott meg, hanem akkorra érte meg a véglegest.

2010. ápr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg semmi nincs eldöntve, az hogy génjeinkben van...nem bizonyított még semmi.

Megeshet, magam részéről is ezen vagyok. De szerintem ez inkább biszex dolog.

Ja meg azt mondom amit máshol is mondanak (nem ilyen témában) hogy fejben dől el minden. Meg az érzelmek nagy hatással tudnak lenni.

Az hogy szemezik veled, nos lehet hogy bejössz neki :D.

Lehet kiszeretett az előzőből, passz. Nem megy az olyan könnyen, mármint a váltás. Valami nagy dolognak kell ahhoz történni odabent.

2011. márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!