Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még esélyem?! Lécci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem?! Lécci gyorsan válaszoljataok!

Figyelt kérdés

még tavasszal nyomult rám egy pasi akivel jól elvoltunk aztán már irritált a nyomulása!

na akkor már annyira kivoltam hogy már tenni akartam valamit!!

haverjaim ráküldtem, hogy állítsák már le ő egyik haveromat megverte aztán elkezdett szidni meg minden!

utána megint elkezdett nyomulni majd feljelentettem!!

azóta hallottam hogy nagyon kivan én örültem hogy végre lekopott de most már nagyon hiányzik és rájöttem hogy sokat jelent!!

szerintetek van még esélyem keressem fel???


2010. dec. 16. 19:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs már esélyed!:(
2010. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Meg miután megveretted,pofátlanság is lenne oda menned hozzá!
2010. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Te egy idióta vagy.
2010. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Tipikus helyzete annak amit megkaphatsz az sosem kell akkor sem ha jobb mint a többi!
2010. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Kamuuu ***** válasza:
HÜLYE P*CSA K*RVA itt van gyorsan irtam :)
2010. dec. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Moszuke ***** válasza:
DESZAR:D
2010. dec. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ő is idióta, te is.
2010. dec. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én a büdös életben nem szólnék hozzád többet az tuti....


Meg akard fenyegetni haverokkal esetleg megveretni, majd feljelentetted a rendőrségen, elüldözted, most meg kéne...hát tudod mikor mennék én vissza hozzád ezek után...soha!


Mondjuk ha egyértelműen megmondtad neki többször is h húzzon el kopjon le akkor ő is értetlen volt vagy túl szerelmes, de nem ez a megoldás!

2010. dec. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
mit csináljak??? hibáztam de mit csináljak!!!???
2010. dec. 16. 20:06
 10/16 anonim ***** válasza:

utolsó vok:


szerintem hagyd békén, megnyugodott, elváltatok nincs közötök egymáshoz kezdjetek új fejezetet mind a 2-en. Ne bolygasd a dolgokat.

2010. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!