Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért tilt le msn-ről mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért tilt le msn-ről mikor még egyszer sem írtam rá, csak fel vettem? Ennyire nem vagyok neki szimpatikus? :S

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
gyanítom. Csak azt nem tudom, ezt miért itt, tőlünk kérdezed?
2010. dec. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
honnan tudjam?
2010. dec. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy kitiltott?

Miért nem beszélsz vele?

Miért kellene veled beszélni, egy idegennel?

Ha nem vagy idegen, kérdezd meg tőle:S

2010. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem írtál nekik, ha egyszer fölvetted?
2010. dec. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nemrég felvettem az egyik barátom msn-re, és ahogy feljött, valamiért letiltotta az msn egyszerre, magától. Pedig én vettem fel! És nem tudtam neki írni. Rámentem hogy partner letiltása, majd tiltás feloldása - és így sikerült megoldani a problemát.


Meglehet, ez csak az msn hibája a te esetedben is.

2010. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hallod én is tiltottam így le embereket...egyik mikor először rámírt,benyögte,hogy küldjek neki tangás képet.Ez volt tegnap pl.Meg egy csomó olyan volt,hogy csak megnéztem a képét...egy hatalmas(vagy épp pici) fallosz volt rajta...persze,hogy letiltom.Ha nem volt semmi ilyen,akkor nemtudom.És szerintem senki sem fogja tudni:)
2010. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem képzeld el, hogy automatikusan letiltotta a gépem az egyik ismerősömet, akivel előző este beszéltünk, másnapra le volt tiltva én meg csak sasoltam, mert nem értettem, hogy mi van...Jobb gombbal rákattintottam az állapotára és kiírta, hogy partner tiltása...Na mondom, ha én még ezek után is tudom tiltani, az fasza, holott "én" tiltottam le...

Vannak fura dolgok...Lehet, hogy nem is tudja, hogy letiltott...

De, ha mégis tudja, akkor lehet, hogy azért tette, mert meggondolta magát és mégsem akar veled beszélgetni, vagy csak ő akarja eldönteni, hogy mikor szeretne...

2010. dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy valaki más tiltott le titeket:S
2010. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!