Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az a lyuk amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az a lyuk amit nagyujj és mutatóujjal formáznak és neked mutatják, egyáltalán miért mutatják ezt?

Figyelt kérdés

Annyit tudok kb., hogy nem szabad belenézni...

Már rég nem vagyok tini, de a korosztályomban is ezt csinálják.


2010. dec. 19. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ez egy játék. ha belenézel megüthet a másik. de, ha látod a szemed sarkából és kiszúrod te nyertél :D

de tilos belenézni.

én ezt a változatát ismerem, de lehet más változatot ismer.

2010. dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Ez a Maják jele , ez jelenti azt, hogy mi már felkészültünk a világvégére....
2010. dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Ezzel nekem is van néhány kérdésem.

Mit jelent a középső ujj, felemelve, a többi meg becsukva?

Mit jelent az a kézjel, ahol a kéz ökölben van,de a hüvelykujj, a mutatóujj, alatt van?

2010. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Én 17 éves vagyok, és nem tudom fölfogni, hogy mi értelme az ilyeneknek...
2010. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Normális válaszokat vártam.

Az elsőnek köszi... bár nem értem, hogy ezt egy huszonéves "férfi" minek mutatja egy nőnek. Nem vicces.

ma 16:50 nyilván tudom, hogy azok mit jelentenek, de bocsáss meg azért, mert egy alapvetően 12 éves taknyosok között elterjedt baromsággal nem vagyok tisztába, ma 16:48-al együtt elmehettek a ...

17 éves válaszolóval egyetértek.

2010. dec. 19. 16:56
 6/15 anonim ***** válasza:
Én amikor ezt mutatom és egymásnak illesztem mindkét kezemet ,akkor az egy puncit formáz. Szerintem te is erre gondolsz
2010. dec. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]

Nem erre gondolsz? :D

Azt jelenti OK, de ha nem erre gondoltál, akkor passz.

2010. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Mi ezt úgy játszuk, hogy ha valaki belenéz, akkor az, aki mutatta, addig veri az "áldozatot" amíg az azt nem mondja hogy köszönöm.

A középsőujj pedig azt jelenti kapd be, és hogy mit? Na azt formázza a középső ujj.

2010. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ma 19:17 ugyanaz csak lefelé fordítva a kéz, és nem OK a jelentése az egészen biztos.
2010. dec. 19. 19:54
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát mi?
2010. dec. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!