Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyugtassam meg magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugtassam meg magam?

Figyelt kérdés
Most jött rendbe az életem, boldog vagyok...de amikor arra gondolok hogy netán ujra elveszíthetem azt akit szeretek akkor rámtör a pánik. Mit csináljak hogy megnyugtasam magam?
2010. dec. 19. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne gondolj arra. Élvezd az életet.
2010. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az oké...de amikor olyan helyzetbe kerülök önkéntelenül is arra gondolok..
2010. dec. 19. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:
én pont ugyanígy vagyok csak fordítva.
2010. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
forditva?
2010. dec. 19. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, De mikor jó volt minden, akkor arra gondoltam hogy hiányzok valakinek, gondol valaki rám. Ez mostanra elszürkült... De akkoriba ez segített nekem.
2010. dec. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg a tiéd addig örülj neki. Majd ráérsz pánikolni ha esetleg szakítotok. Ha folyton ezt érzi rajtad, hogy te már most a szakításon gondolkodsz (ha nem abban a formában is) akkor előbb utóbb elmegy a kedve az egésztől, és tönkremegy a kapcsolatotok.
2010. dec. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!