Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tapasztaltatok a társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tapasztaltatok a társkereső oldalakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Még sohasem próbáltam az ismerkedés ezen formáját,de kezdem úgy gondolni,hogy megérne egy próbát.

Tudom,hogy sokan így ismerkedtek össze és komoly kapcsolatok is születtek már.Azonban sok negatívumra is felfigyeltem.

Ezek közül néhányat kiemelnék:

- Csak azért regisztrál,mert kíváncsi arra,hogy hány embernek tetszik.

- Ezeket az oldalakat is közösségi portálként használják.

- Kialakulnak bizonyos érzelmek,de a távolság miatt nem lehet semmi a dologból.

Utóbbira sajnos nagy az esély és ez nem a legszerencsésebb variáció...


Mekkora esélye van ezeknek?


Igazából csak a véleményetekre vagyok kíváncsi,főként azokéra akik regisztrálták magukat.Valamint arra,hogy van-e valamiféle íratlan szabálya a dolognak?Hogyan működhet sikeresen?Milyen oldalakat ajánlanátok?


A válaszokat előre is köszönöm!


2010. dec. 19. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron jöttem össze egy fiúval,aki tőlem kb 160 km-re lakott,hétvégente találkoztunk,és jól megvoltunk,csak elszúrta,és emiatt lett vége.De ha nem lett volna az a kis gond,akkor talán még máig is együtt lennénk.
2010. dec. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amiket írtál, + még egy:

csak mulatságból levelezget, az első találkozás előtt eltűnik. Addig viszont lelkes, és bármiről beszélget -> nem a saját képeit tette fel, vagy nagyon régieket - esetleg még a neme sem stimmel, de a kora biztos nem.

2010. dec. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zsolt111 válasza:
Én másfél éve ismerkedtem meg a partneremmel, igaz kb fél évig kerestem, de most nagyon boldogok vagyunk. Szerintem megadni az esélyt érdemes neki mindeképpen. Csak nemszabad türelmetlennek lenni, ebben a hibába énis majdnem beleestem... Sok sikert!
2010. dec. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!