Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet halovány piros a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet halovány piros a barátnőm bugyija?

Figyelt kérdés

A barátnőm még szűz. Szoktam őt ujjazni,szép finoman. Most viszont nagyon kívánta,szóval eléggé vadul csináltam,aztán azt mondta,hogy halovány piros lett a bugyija....

Másnap ugyanez...

A szűzhártyája szakadhatott át,vagy attól lehet,hogy elv. most kéne megjönnie?

Volt már hasonló korábban,akkor is picit vadabbul csináltam neki,és 2 piros vérpötty került a pólómra...azt sem tudjuk azóta sem,hogy mi volt.


2010. dec. 19. 19:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném még,hogy egy pici fájdalomra sem panaszkodott soha.
2010. dec. 19. 19:17
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Már nem szűz...beteheted nyugodtan a pici kis kukidat is...
2010. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Foorty ***** válasza:
Kedves kérdező... szerintem neked kéne aludni menni, ilyen hülye kérdésből itélve korod nem lehet valami sok.
2010. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha ilyen egyszerű a kérdés,akkor válaszolnál rá kérlek?

Lehet neked hülyeség,mert jóval tapasztaltabb vagy mint én,de nekem szükségem lenne a segítségre,az okosabb válaszára.

Köszi,

2010. dec. 19. 19:34
 5/7 A kérdező kommentje:

De elirtam...nem az egész bugyija lett halovány piros :))

Csak egy folt rajta.

2010. dec. 19. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Ujjazás közben felsértetted.. és azért vérzik.. ennyi.
2010. dec. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok hülye válaszoló.

Szűz amíg pénisz nem járt a hüvelyében.

A szűzhártya ilyesmitől is sérülhet, elszakadhat, ez nem feltétlen jár fájdalommal (szüzesség elvesztésekor ugyanis nem a szűzhártya átszakadása fáj, hanem a hüvely tágulása, ugyanakkor sok nőnél úgy kell áttörni, átszakítani, mint egy gátat, én pl. ilyesmiről nem tudok beszámolni, aminek a háttéren valószínűleg az állhat, hogy a szűzhártyából sok féle típus van... [link] ). Az (a szüzességem elvesztése utáni) első időkben nekem is volt, hogy halvány piros lett a bugyim, és nem fájt semennyire. Nem kell megijedni.

2010. dec. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!