Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elrontotta a karácsonyom, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontotta a karácsonyom, az egyetemem, az újévem, sőt, mondhatni az egész életem, személyiségem egy hazudozós, bosszúálló szajha. Na de hogy?

Figyelt kérdés
hát úgy, hogy mindent beadott az apjának, hogy megerőszakoltam, hogy követtem, hogy néha a torkának szegeztem kést, és félelemben tartottam, hogy telefonon perverz smseket írtam, hogy ütöttem-rúgtam-bántottam néha, és emiatt az apa feljelentett... van ilyen ember még egy a világon? mindig is az volt a bajom, hogy gyáva voltam/"félénk" meg érzékeny, és most egy elmebeteg agresszívnak állítanak be.
2010. dec. 21. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?
2010. dec. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2010. dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A kérdés: "Most mit csináljak?"


Hát... próbáld meg bizonyítani az igazad. Mást nem tudsz.

2010. dec. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs bizonyítéka ellened, ő kerül bajba a rágalmazásért. Ha mégis megbüntetnek, legalább utólag kiérdemelheted.
2010. dec. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A második válasz linkjén rohadt nagyot röhögtem.. XD mekkora szerencsétlenek mindkettő itt kér tanácsot a feljelentéssel kapcsolatba :D
2010. dec. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok jogász, de azért az ilyesmit bizonyítani kell. Ha számítógépen történt ismerkedés akkor logokkal, képekkel, illetve a telefonnál sms-ekkel, híváslistákkal. Élőben meg szemtanúkkal.

Azért becsszóra még senki sem ítélnek el.


De ha nem vagy teljesen hülye, akkor próbálj meg beszélni a szülőkkel - 2-3 jó keresztkérdéssel össze tudod zavarni a kiscsajt, aztán akkor összeomlik a sztori - és akkor legalább a faterja nem akar majd elásni a hátsó kertben.

2010. dec. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amíg nem tud semmit bizonyítani addig mindenki ártalmatlan vagy, és most nem neked kell bizonyítani, hogy jó gyerek vagy vagy, hanem nekik hogy egy fasz...:D szalnyugi
2010. dec. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves is vagy te, és az a hazudozós, bosszúálló szajha hány éves?
2010. dec. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bosszúálló? Miért akar bosszút állni? Mit csináltál?

Egyébként ezeket neki mind mind bizonyítani kell valamivel, és ha nincs bizonyíték, akkor Neked nem lesz ebből bajod. Sőt... azt hiszem tanú is kell. Csak akkor van félnivalód, ha ezekből amiket leírtál, valami igaz Rád.

2010. dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!