Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne kiszúrni vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne kiszúrni vele hogy végre észrevegye magát?

Figyelt kérdés
Van egy lány, neki még 1 héttel ezelőtt volt barátja. De annak a fiúnak én tetszettem, ő velem akart járni, de én nem akartam vele. Van egy másik fiú, aki nekem nagyon tetszik és ezt nagyon jól tudja a barátnőm is, mégis flörtölget vele, és közben meg azt mondogatja nekem hogy "Miért nem jársz vele?" (az ő volt barátjával). De én nem akarok, és ezt érthetően megmondtam neki is. Szóval valami "szivatást" akarok... Hogy végre észrevegye magát, hogy nem miattam szakítottak, és szálljon le rólam... Nem valami gyengét, de nem is olyan durvát... Valami nagyon jót, amivel leégetheti magát mindenki előtt... A válaszokat előre is nagyon-nagyon köszönöm... Remélem érthetően írtam le...
2010. dec. 21. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Hali! Szerintem nagyon nem tudsz mit csinálni..próbálj a sráccal beszélni..mond le a csajt mindennek hogy több f*szt fogott mint kilincset


Próbálj kedvesebb lenni a sráccal mint ő próbálj vele többet lenni..lássa a fiu hogy te jobban szereted mint az a másik liba:D

2010. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ drága vagy... :D
2010. dec. 21. 18:57
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak még az is sz*r h a fiúnak ő tetszik én meg nem... :(
2010. dec. 21. 19:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne bonyolódj bele......
2010. dec. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha így viselkedik, nem is egy igazi barátnő... hanem inkább egy p*csa... beszélgess el vele, minthogy megszivatod, mert mi van ha a fiúhoz szalad h milyen szemét vagy vele? Akkor te égsz be... ne is barátkozz az ilyenekkel, ne mondd el neki a 'titkaid'... ilyenek nem érdemelnek barátokat.

De a te döntésed.

2010. dec. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, ebben is van igazság, de ő már annyiszor megszivatott engem, kiszúrt velem, kínos helyzetbe hozott sok fontos ember előtt, hogy ezt már nem hagyhatom, mindenképp meg akarom szivatni, az ilyen ember már tényleg nem barát, mostmár nem baj hogy nagyon durva, nem érdekel, légyszi segítsetek...
2010. dec. 27. 21:03
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap is az egyik barátnőm msn-jén írt, de neki mindent elmondok... És nem is tudtam hogy ő az, és nem a barátnőm, tehát most mindent tud... :(
2010. dec. 28. 09:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondtam! ILYENNEL NE barátkozz. Felpofoznám mindenki előtt, hogy még is hogy képzeli... Hagyd ott.. szarj rá. Mást nem igazán tehetsz.
2010. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!