Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adtok nekem tippeket?

Figyelt kérdés
van egy srác 19 éves szombaton nála aludtam lefeküdtünk és nem védekeztünk másnap összejöttünk ma kiderült h más csajjal is jár és találkoztam a lánnyal és összehaverkodtunk...vettem be 72 órást de a csávó nem tudja és azt se h a csajjal jóba lettem az első az lesz h terhes vagyok de még más tippeket is kérek:)
2010. dec. 21. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
itt most csak én nem látom h milyen tippet kell adni??
2010. dec. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem! Akkor te most a csávót akarod átverni?
2010. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
h h készítsem ki és mivel
2010. dec. 21. 18:52
 4/15 A kérdező kommentje:
igen a csávót akarjuk átverni a másik barátnőjével
2010. dec. 21. 18:52
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Közöljétek h terhesek vagytok tőle, és hogy megtartjátok a gyereket, tuti kiszalad a világból :D
2010. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Utolsó megy a pont :D
2010. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
alap azt már belöttük neki és kiakadt de kell még más is
2010. dec. 21. 18:57
 8/15 anonim ***** válasza:
csak egy srác te feminista vagy vagy mi?a kérdezőnek:miért kell bosszút állni?miért kell kiidegelni?miért kell az hogy a tiétek legyen az utolsó szó?nem értem és teljesen elszomorít hogy így állsz hozzá a dologhoz. lefeküdtetek, megcsalta a barátnőjét, kész majd megkapja tőle a magáét, ne avatkozz bele, te a 3.-ik vagy akinek aztán a legkevesebb köze van a kapcsolatukhoz. és ez a terhességes "vicc" nagyon durva.ha velem csinálnák meg és kiderülne, hogy csak egy vicc volt és jót röhögtetek a markotokba nagyon mérges lennék.NEM A TE DOLGOD EZ AZ EGÉSZ ÉRTED?MARADJ KI BLŐLE
2010. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kretén vagy kérdezö. Ennyit mondok.


16/L

2010. dec. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
bocs de velem összejött vasárnap a csajjal meg tegnap és este irt nekem a lány h mi közünk van egymáshoz a csávóval szal ennyi nekem több beavatkozni dolgom van mint a csajnak
2010. dec. 21. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!