Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most akkor mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor mi legyen?

Figyelt kérdés
Több mint másfél éva járunk a barátommal, de úgyérzem már nem szeretem, sőt, állandóan idegesít és kiábrándítóan viselkedik. Félek szakítani, mert rettegek, hogy mi lesz akkor, ha hiányozni fog az az egész, ami az alatt volt, amíg vele voltam. Ez az első párkapcsolatom, nem tudom mire kellene számítani... 17|L ( És nem akarok vele pont karácsonykor szakítani )
2010. dec. 21. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
én szakítottam és megbántam..eleinte..igaz, addig volt rossz, míg nem jött egy másil..most egy remek kapcsolatban vagyok..
2010. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szerintem..várj ezzel egy kicsit.

mindin kapcsolatban vannak hullámvölgyek

mellesleg miis másfél éve vagyunk együtt..és énis szoktam iylet érezni.persze azt nemtudomh hogyan viselkedik..de az én baártomis szokott bunkolennii..

de csak azért iylen mertmár megszokta h ottvagy vele és feloldodik a környezetedben.

prbáld meg neki elmondani h mia baj.(bár néha ez elég nehéz tudom)de én mindikinek akinek iylen bajavan elmonom h nem a szakitás a megoldás rögtön plána másfél év után..nnekem is van oylan h huu most ugy felidegesit meg mindin de eszembe se jut szakitani vele..mert szerintem ha belegondolsz h milenne nélküle és akkkor hiányzik..akkorszereted!!de ha ugyvagy vele ..h hátmost ez van egynek jo volt..meg majd találok másikat vagy stb.akkorlegyenvége csak:S


de az elsö ..tessékmegbezsélni h minemjoo mitávltoztasson.

mennyetek el sétálni kajáni kettesben és megbezsélni.

2010. dec. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot!
2010. dec. 22. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!