Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a "mogorván" néző pasikról? Megijednétek, ha ránéztek egy iylen pasira?

Figyelt kérdés

néhány csaj szerint mogorván/csúnyán nézek mindenkire, ami szerintem igaz is!!:SXD dehát nem Tehetek róla, nekem iylen alapból az arcom, változtatnék én rajta, ha lehetne.Néhány csaj szerinte meg jól nézek ki....szóval a vélemények megoszlanak.


Kort is, ha lehet, köszi!


2010. dec. 21. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
képet, ha lehet. kösz:D
2010. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
... most így belegondolva, előfordult már az is h. a buszon sem mertek leülni mellém, és nem csak a csajokXD...Pedig ha ismernének tudnák, hogy egy jószándékú, jófej fiatalember vagyok:D
2010. dec. 21. 20:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Skorpió vagy, vagy skorpió az aszcendensed, ugye???
2010. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem skorpió vagyok... (ha horoszkóp szerint érted), hanem oroszlán.


hiába küldök képet, a képeken nem vagyok "mogorva" tekintetű,.. magam sem értem, hogy miért nézek ki úgy, ahogyXD.De ha ragaszkodsz hozzá, küldhetek peivátban néhány adatot magamról, aztán pl MyVipen rám tudsz keresni.

2010. dec. 21. 20:05
 5/11 gyuribacsika ***** válasza:
Hát én is ilyen úgymond mogorva fejű vagyok.Vagyis a kívülállók annak látnak mert alapból ilyen szerkezetű vonásaim vannak.Erről senki sem tehet.Pedig én is kedves vagyok :) Mégis azt hiszik mérges vagyok.
2010. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Érdekelnek a válaszok, hasonló típus vagyok mint a kérdező és amúgy skorpió :D
2010. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát lehet ,,megijednék", de volt már olyanra példa, hogy egy mogorva mögött kedves, humoros ember állt.
2010. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
21:38-Én is ilyen vagyok, csak sokan elítélnek, pedig nem is ismernek.. és ez qa szarul esik, de nincs mit tenni.
2010. dec. 21. 21:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azért senkit sem ítélnék el, nyugi. :)
2010. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem ijednék meg, de a kedves arc jobban tetszik
2010. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!