Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy közismert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy közismert, híres ember. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ilyenkor mit lehet tenni. Nem írtad, hogy plátói a dolog vagy ismered is személyesen?

Ha plátói akkor is a közelébe tudsz férkőzni, feltéve ha magyar. Ha nem akkor kicsit nehezebb :D

2010. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Óóó, 12 évesen halálosan szerelmes voltam Bruce Willisbe. Ki is terveltem, hogy majd a magyar haverján (Andy Wayna) keresztül a közelébe férkőzök, de addig is megtanulok angolul, hogy majd tudjunk beszélni.

Most 28 vagyok, Bruce Willis azt se tudja, hogy létezem, de az angoltudásomból élek :D

2010. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
majd elmúlik :)
2010. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Akkor félig összejött (;
2010. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csupa híresség volt a szerelmem tinilány koromban, el sem tudom mondani hány millió tervet eszeltem ki arra, hogyan fogok a közelébe férkőzni :D De ez tényleg elmúlik idővel, kinövi az ember.


Én az egyik spanyol "szerelmem" miatt kezdtem el spanyolul tanulni. Na, ezt sem mesélem senkinek, ha megkérdezi miért ép a spanyol, de mire nem jó a plátói érzelem :)

2010. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarod elárulni ki az a személy? (nem muszáj, ha nem akarod)

Egyébként szerintem nem nagyon tudsz mit tenni, majd elmúlik magától, hidd el.

Gondolom kamasz lehetsz, és is az vagyok és velem is előfordult már nem egyszer, és ezek a plátói szerelmek mind elmúlnak egyszer.

2010. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a férjemmel egyszer beszélgettünk, hogy képesek lennénk-e megcsalni egymást.

Mondtam, hogy ha Bruce Willisszel beszorulnék egy liftbe, akkor nem vállalok garanciát. Azóta csúnyán néz, ha BW film megy a tévében. :)

Igaz, hogy még egy kontinensen se tartózkodtunk soha, de ha összejön a liftes történet, hááát, én előre szóltam :DD

De én is szemet hunyok, ha ő ragadna be Pamela Andersonnal egy liftbe, így fair.

2010. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Lány koromban teljesen oda voltam Mark Hamillért(Luke Skywalker) Mindig azt reméltem,hogy egy nap találkozom vele,és ő rögtön belém habarodik,majd házasság lesz..

37 évesen tavaly találkoztam vele személyesen Angliában egy Star Wars összejövetelen..Autogramot is kaptam tőle,de nem mondtam neki,hogy kislányként ő volt a FÉRFI..

A páromnak azért megjegyeztem,hogy fogalmam sincs hova tettem a szemem annak idején mert a pasas egyáltalán nem jó képű,és így utólag nézegetve a képeit nem volt jóképű akkor sem...

Szóval kicsi lány..Kihevered te is,és 10-20 év múlva csak csodálkozni fogsz..

2010. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

21éves vagyok, 4éve van barátom, mégis tetszik jó pár híres ember.:) Legfőképp idősebbek, és külföldiek.

Kiskoromban is mindig voltak TV-s szerelmeim, semmit nem tettem csak álmodoztam.:)

2010. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
hát ha énekesről van szó, és magyar, akkor menj el a koncertjeire, első sorba hátha észre vesz. amúgy ha egyik se, akkor marad álomnak, de valószínűleg úgy is álom marad, ha egy magyar énekes..
2010. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!