Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont a jó embereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont a jó embereket bántják mindig? Miért pont azokat a srácokat/lányokat alázzák meg igazán, akik jók, akik önfeláldozóak, akik segítőkészek?

Figyelt kérdés
annyira sokszor észrevettem már, hogy ha van egy olyan ember, aki kiáll a másikért, önfeláldozóan szereti, szóval úgy-ahogy jó (de mondjuk nem fél harcolni, kiállni az igazáért, tisztességes módszerekkel), akkor ezt az embert nagyon, de nagyon meghurcolják, bántják, megalázzák, és abban lelik örömüket, hogy minél nagyobb fájdalmat okoznak neki, minél keményebben „csapnak le” rá. egyszerűen elborzaszt és könnyeket csal a szemembe, amikor ilyen embereket látok, és a vérszomjas, ok nélkül gyűlölködő, alázó tömeget, akik azt sem tudják miért, csak bántják. miért ennyire gonoszak az emberek, miért nézik és „gyilkolják” le azt, aki jobb (emberileg, nem tehetségileg vagy eredményileg) náluk? nagyon sok barátom/barátnőm lett rossz ember, mert egyszerűen már nem bírta azt a terhet, amit ezek az áskálódó, hatalmaskodó, bigott korcsok okoztak vele. és én keservesen sírtam, hogy megint egy jó embert mocskoltak be és húztak magukkal…
2010. dec. 21. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Már bocs, de azt senki nem bántja, aki nem ad rá okot. Kivéve persze általános iskolában, viszont a felnőttek nem ilyenek. Nameg ki képes hagyni magát? Az életben tudni kell magad megvédeni és kiállni saját magadért akár egy tömeggel szemben, mert baszhatod az igazadat, ha képtelen vagy érvényesíteni.
2010. dec. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát én most konkrétan tizenévesekre gondolok..
2010. dec. 21. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Ők meg még baromira nem olyan embereket, akit ennyi pozitív tulajdonsággal fel lehet ruházni. Önzetlen, jó, majd ha felnő. Aki pedig erős és van esze, az nem hagyja magát és le sem süllyed senki szintjére.
2010. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem mindig ez volt... Általános iskolában, aztán elmentem középiskolába, ott már nem annyira...10 es vagyok, segítőkész, de nem vagyok beszédes, és szeretek gépzeni, és van 1-2 ember akik örökké ezzel szekálnak, hogy kocka, meg antiszociális, pedig szoktam segíteni másokon.
2010. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert olyan, amilyen. Egyszerűen mert túl jó. Nem árt ok nélkül másoknak, nincs benne a személyiségében, igy védekezni is kevésbé tud ilyen ellen. És azért bántják mert őt éppen ezért LEHET bántani. És ha bántják, ha megaláznak valakit, feljebb kerülnek a ranglétrán, már ha az a valaki nem volt eleve jóval alattuk. Nem nincs tudatos céljuk vele, élvezetből szúrnak ki vele, mivel ez nem tudatos szinten történik, ez ösztönös. Igy élnek túl néhányan. Máshogy nem tudnak, mert gyengék ahhoz, hogy saját magukat fejlesszék, igy inkább másokat nyomnak le. Aki túl kevéssé önző, azt éppúgy eltiporják, mint ahogy kirekesztik azt aki túlságosan.
2010. dec. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz a természetbe nézz szét és rájössz, hogy az erősebb kutya baszik. Ezek a "jó" emberek akiket írtál általában nem tartoznak a jó testi adottságokkal megáldottak közé és őket ezzel könnyen lehet szívatni. Én is ehhez hasonló vagyok mint amit te írtál (a jó) csak én nem vagyok/voltam csúnya. Ezért gimiben nagyon szeretett mindenki és nem szívattak pedig tényleg előzékeny, kedves odaadó voltam (és vagyok is).
2010. dec. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem az ilyen "embereket".

Eddig engem folyton megaláztak,bántottak stb..Nem volt semmi okuk,én nem bántottam őket.Egyik osztálytársam kedvenc játéka a bunyózás(velem nem szokott,mert lány vagyok,és lányokat nem bánt).Ami már kiakaszt:sétálok barátnőmmel az udvaron,és belenyom az arcomba egy hógolyót,és még nevet is .Arra nem gondolt,hogy komolyabb bajom is lehet belőle(pl.:ha a szemembe megy)?De egy nap ezt ötször megcsinálta velem.Egész órán a székemet rugdossa,és papírgalacsinokkal dobál.Már azt a cseppnyi önbizalmamat is elvette ami volt.Nagyon rossz 3 hónap volt.Rájöttem,ha nem figyelek rá,lesz*rom,hogy hozzám beszél,akkor békén hagy.De azért a hógolyók még mindig nálam kötnek ki.


13/L

2010. dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy összefügg-e ez a segítőkészséggel, de bizony engem is sok megaláztatás ért, pedig nem vagyok olyan, mint Ők. Visszahúzódó, csendes srác vagyok, de az ilyenek könnyű célpontok, vagy nem tudom. Épp ma kezdtem erről írni egy blogot (az ilyen magamfajták gondolatairól fog szólni), talán ott majd megtalálom a választ rá a hozzászólóktól.
2010. dec. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!