Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hirtelen változás? Fiúk, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen változás? Fiúk, ti mit szólnátok hozzá?!

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Eddig jó kislány voltam, sosem mentem sehova, de ebből elegem van.Annyira meg lett szokva, hogy most szilveszterkor alig akarnak elengedni valahova. Mindenki úgy néz rám, mint a jó kislányra. Úgy döntöttem, ennek vége! Új évi fogadalmam, hogy megváltozom. Ezentúl bulizni fogok és pasizni. Mivel nincs barátom, így megtehetem. Nem azt mondom, hogy minden hétvégén be leszek rugva, de azért 1x-2x... A ruhatáramon is változtatni szeretnék. Többé nem akarok én lenni a jó kislány. Fel akarok nőni. Fiúk, ti mit szólnátok egy ilyen változáshoz?? :D
2010. dec. 22. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mivel nemtudom mennyire vagy jónő addig nem is érdekel
2010. dec. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Èn azt szòlnàn hozzà h jólteszed egy idô ùtàn megszokják h màr nemvagy "jò kislàny" a fiúk a bevàlalòs ès a "rossz lànyokat" szeretik!
2010. dec. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
természetes hogy bulizni akarsz szórakozni stb...
2010. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem a bulizástól miatt fogsz felnőni. Ettől függetlenül tényleg nem árt néha szórakozni.
2010. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sz*rok bele, én a "tiszta" lányokat szeretem, utálom a ringyókat...
2010. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

most komolyan azthiszed ha minden hétvégén 1x-2x berúgsz és bulizni fogsz járni attól felnöttebb leszel?

hát EGÉSZSÉGEDRE!


Tévhitben élsz ha így akarsz felnöttebb lenni.

Felnött a 18. életévedben leszel de csak testileg. Lelkileg a felnött csak akkor leszel ha komolyan(nem gyerek fejjel) tudsz gondolkozni.

2010. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17 éves vagy és ennyire féltenek h nem negednek sehova!? azt ajánlom álj ki magadért, és mondd a szüleidnek (de szépen) h már 17 vagy, nem 7!
2010. dec. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
<az előző komit is én írtam> és azt is tudom mondani amit előttem, hogy ettől azért még nem nősz fel... felfedezni viszont lehet a világot :) a ruhatár... nos... vegyél amilyen ruhát akarsz
2010. dec. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
és miért nem buliztál azelőtt, és most miért? Nem volt társaság hozzá?
2010. dec. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Néha-néha elmentem azelőtt is, de ezek után többször szeretnék. Lehet, hogy az a probléma, hogy a társaság, akikkel el tudnék/tudok menni, mindig bepiál, pipáznak, füveznek. A múltkori bulin még drog is volt (én nem használtam). Most szilveszterkor egy másik társasággal fogok menni, és ismerkedni is szeretnék új emberekkel. Imádok ismerkedni, szóval remélem boldogulok majd.

2010. dec. 23. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!