Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál ilyen helyzetben? Elsősorban fiúk válaszára volnék kíváncsi.

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátnőmmel azért, mert fájlaltam, hogy hiába kérdezgettem, sosem mondta el, hogy mi baja van, lazán lerendezte annyival, hogy 'semmi'. Egyébként féltékeny is volt, de nem durván, néha durcáskodott, ha tudta, hogy más lánnyal is találkozom, de nem hívogatott, hol vagyok, és ehhez hasonlók. Nagyon szeretem a lányt, 1,5 évig jártunk, de nem tudom elhinni, hogy meg tudna változni. Sőt...Azt sem tudom konkrétan megmondani, hogy miért nem akarok vele lenni. Sokat gondolkoztam ezen, a tök.m tele van azzal, hogy minden héten kiborul, mert mondjuk néhány családtagja kórházba került, meg egyedül gürcöl otthon. Szerintetek? Mi a véleményetek?


16F

16L


2010. dec. 29. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát jó nagy paraszt lehetsz, ha nem érted meg a lányt, hogy mi baja lehet...Nem az, hogy kórházban vannak a szerettei??

Miből gondolod egyáltalán, hogy baja van? Mit nem csinál, mi hiányzik neked belőle?

20/F

2010. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem meg a csaj a jó nagy paraszt,hogy nem osztja meg a szerelmével a gondjait ésvagy örömeit... AZ ILYEN LÁNYOKTÓL KIRÁZ A HIDEG!! Nem tartja méltónak a párját,hogy megbeszélje vele érzéseit?

22/F

2010. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom...Meg annyi, h októberben szakítottam vele(távolság miatt) és akkor 1 régi lány ismerősöm randizni akart velem, én meg beleegyeztem, mert felejteni akartam. Aztán a barátnőm előállt azzal az ötlettel, hogy jönne minden héten, és a születésnapomon újra összejöttünk. Most megint felhozta azt a másik lányt, pedig az már 2 hónapja volt kb, és tök.m tele van az egésszel. Nem akarok vele járni, pedig szeretem, de nem bírom ahogy viselkedik. Nem tudok neki hinni abban, hogy megváltozik. Most kitalálta h akkor holnap eljön vonattal, és a peronon mondjam meg neki, h nem kell, és akkor örökre eltűnik az életemből. Nem tudom mi lenne jó.
2010. dec. 29. 14:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg egyébként mindig mondogatta, h neki az nem megy, hogy 1ik percről a másikra elmondja nekem, h mi baja, mert szereti magában tisztázni, és nem akar vele terhelni. Mondjuk én meg azt nem mondtam neki, h angol versenyre megyek, anyámtól tudta meg...Szóval ennyiben én is tarthatnám magam szemétnek.
2010. dec. 29. 14:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Még mindig nem írtad le részletesen, hogy mi az amivel mindig tele van a tököd.
2010. dec. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!