Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ha a barátnőtök hastáncolna?

Figyelt kérdés
Valóban olyan erotikus a hastánc a fiúknak, ahogy hallottam? Még akkor is ha "kockás" hasam van? :)
2009. jan. 26. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én bnőmnek is 'kockás' hasa van, és én nagyon örülnék neki, ha hastáncolna nekem. Az igaz, hogy a klasszikus hastánchoz az asszonyos csípő, meg az enyhén zsíros has a sztenderd, de sztem minden nőnek jól áll, ha erotikusan csinálja.

A párodnak viszont tuti tetszte, hiszen attól kapja akit szeret.

2009. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem különösebben nem dob fel, talán mert nagy divat, túl sokan és amatőr módon próbálják. Persze valahol el kell kezdeni, egy profi biztos tetszene.

Más kérdés ha a bnőm csinálná, ő eleve tetszik. Úgyhogy nyugodtan belevághatsz.

2009. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:) Hát csípőm az van... Életem a tánc, ezért keresek valamit. És valahogy jobban bejönnek az erotikusabb táncok. Tudom, hogy a latin táncok is azok, de nekem annyira nem mutatják ki egyértelműen. Ha viszont táncolok valamit akkor legalább tetszen is neki. :D
2009. jan. 26. 15:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jöhet!!!!!!!!!!! :)))))
2009. jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon tetszene
2009. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:)
2009. jan. 26. 15:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Saját magamból kiindulva bármilyen erotikus jellegű tánc, amilyen a hastánc is, rendkívül izgató tud lenni. Tehát a válasz a kérdésedre igen :) Egy hastáncoló lány szép kidolgozott hasfallal még kívánatosabb.
2009. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a hugom hastáncol...amellett hogy a fiúknak általában tetszik kiemeli a nőiességed és segít is fejleszteni azt...ha sikerül lefogynom asszem én is belevágok:D..

18/L

2009. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hajrá! :D
2009. jan. 27. 00:38
 10/10 anonim válasza:
100%

Ugyan nem vagyok fiú, de az én barátom oda van érte. ;)

Kezdő vagyok, de amikor sokáig nem találkozunk és neten tartjuk a kapcsolatot mindig kéri, hogy táncolja neki. :)

Néhány barátjának meg is mutatta néhány videómat, persze a szolidabbakat, hogy "na, ez az én csajom." :D

Úgyhogy hajrá, lányok, spuri hastáncolni, mert a pasik elolvadnak érte! :) Én 174 cm vagyok és 49 kg, de szerintem a súly nem számít, a nőiesebb alkatúaknak van mit rázni, a karcsú lányoknak pedig gyönyörű kígyózós testük van. :)

2009. aug. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!